Jata GR266
Kaina:
47,01 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Veikimo charakteristikos | |
|---|---|
| Bendroji galia: | 1000 W |
| Indikacijos šviesa: | Taip |
| Lėkščių / stovų skaičius: | 2 |
| Konstrukcija | |
| Kepimo paviršiaus forma: | Stačiakampio formos |
| Nelipni danga: | Taip |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Kepimo paviršius (P x I): | 270 x 140 mm |
| Ergonomija | |
| Cool touch rankena(os): | Taip |
| Energijos valdymas | |
| AC įėjimo įtampa: | 230 V |
Jata GR266
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
47,01 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Veikimo charakteristikos | |
|---|---|
| Bendroji galia: | 1000 W |
| Indikacijos šviesa: | Taip |
| Lėkščių / stovų skaičius: | 2 |
| Konstrukcija | |
| Kepimo paviršiaus forma: | Stačiakampio formos |
| Nelipni danga: | Taip |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Kepimo paviršius (P x I): | 270 x 140 mm |
| Ergonomija | |
| Cool touch rankena(os): | Taip |
| Energijos valdymas | |
| AC įėjimo įtampa: | 230 V |
Products in same category
Pneumatinė viniakalė 0°, Finish Pro 18BL-AX, SENCO
117,93 €
Nauja
Switch-TP-LINK-TL-SG1218MPE-Desktop-pedestal-Rack-16x10Base-T - 100Base-TX - 1000Base-T-PoE+ ports 16-192 Watts-TL-SG1218MPE
231,84 €
Light set AXA Greenline Set 15 Lux
30,69 €
Dumbbells TOORX Cast Iron Dumbbell 15 kg
58,85 €
Nauja
Mobile holder car magnetic 3m-black kslb0 vention
7,49 €
Phone case SP CONNECT SPC+ Apple iPhone 14 Plus
45,31 €
SPECIALIST+ plytelių pj. staklės, 2 kreip., 600 mm
45,15 €
Scooter S'COOL flaX 8.4, White-Yellow
154,93 €























