Jata GR205
Kaina:
35,68 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Veikimo charakteristikos | |
|---|---|
| Bendroji galia: | 1000 W |
| Lėkščių / stovų skaičius: | 1 |
| Reguliuojamas termostatas: | Taip |
| Konstrukcija | |
| Kepimo paviršiaus forma: | Stačiakampio formos |
| Nelipni danga: | Taip |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Kepimo paviršius (P x I): | 280 x 220 mm |
| Ergonomija | |
| Cool touch rankena(os): | Taip |
| Lengva valyti: | Taip |
| Indų plovyklei atsparios dalys: | Taip |
| Energijos valdymas | |
| AC įėjimo įtampa: | 230 V |
Jata GR205
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
35,68 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Veikimo charakteristikos | |
|---|---|
| Bendroji galia: | 1000 W |
| Lėkščių / stovų skaičius: | 1 |
| Reguliuojamas termostatas: | Taip |
| Konstrukcija | |
| Kepimo paviršiaus forma: | Stačiakampio formos |
| Nelipni danga: | Taip |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Kepimo paviršius (P x I): | 280 x 220 mm |
| Ergonomija | |
| Cool touch rankena(os): | Taip |
| Lengva valyti: | Taip |
| Indų plovyklei atsparios dalys: | Taip |
| Energijos valdymas | |
| AC įėjimo įtampa: | 230 V |
Products in same category
Nauja
Ski poles ALPINA ST PLUS black-blue ,155,
23,98 €
Sriegpjovė M8 x 1,25 mm „RICHMANN"
2,57 €
Emtec MicroSDHC 256GB UHS-I U3 V30 SpeedIN Pro
94,69 €
Nauja
Jata RF8N Spare Cover For 848N
12,97 €
Sandberg 306-97 UTP Cat6 10m SAVER
6,66 €
Nauja
Wrl camera 4mp bullet 4g kit-kitbf4cp-4g0210bxl-m0508 dahua
103,38 €
Tiesinis pjūklas akytam betonui 305 mm, RICHMANN
16,40 €
Nauja
Power Supply-SEASONIC-G12 GM-850 Watts-Efficiency 80 PLUS GOLD-MTBF 100000 hours-G12GM-850
120,59 €






















