Jata TV63
Kaina:
21,78 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Tipas: | Elektrinis erdvės šildytuvas su ventiliatoriumi |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Valdymo tipas: | Rotacinis |
| Veikimo charakteristikos | |
| Šildymo galia (mažiausia): | 1000 W |
| Ventiliatoriaus triukšmo lygis (maks.): | 42 dB |
| Reguliuojamas termostatas: | Taip |
| Šildymo galia: | 2000 W |
| Energijos valdymas | |
| AC įėjimo įtampa: | 230 V |
| Kitos savybės | |
| Šilumos šaltinis: | Elektrinis |
Preces tajā paša kategorijā
Jata TV63
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
21,78 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Tipas: | Elektrinis erdvės šildytuvas su ventiliatoriumi |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Valdymo tipas: | Rotacinis |
| Veikimo charakteristikos | |
| Šildymo galia (mažiausia): | 1000 W |
| Ventiliatoriaus triukšmo lygis (maks.): | 42 dB |
| Reguliuojamas termostatas: | Taip |
| Šildymo galia: | 2000 W |
| Energijos valdymas | |
| AC įėjimo įtampa: | 230 V |
| Kitos savybės | |
| Šilumos šaltinis: | Elektrinis |
Products in same category
Jata GMA28 28x28cm Wood Handle
33,86 €
Nerūdijančio plieno trintuvė 130x405 mm.
15,26 €
Nauja
Mouse usb optical wrl gaming-versa 300 w white msi
31,38 €
Medsraigčiai grind. Lent. FTF-ST YZP 3.5 x 35, 200 vnt.
9,18 €
Alyva varikliui SYNPOWER ENV C2 0W30 208L, Valvoline
3 594,33 €
Hama 00184073 Spirit Go white
39,39 €
Beper C102BOT003
8,09 €
DuoXpand kaištis su varžtu 8x100 T, 4 vnt.
8,35 €






















