Jata CA290
Kaina:
32,44 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Konstrukcija | |
|---|---|
| Korpuso dizainas: | Laisvai stovintis |
| Gaminio tipas: | Lašelinis kavos aparatas |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Korpuso medžiaga: | Stiklas |
| Užplikytos kavos rezervuaras: | Puodelis |
| Valdymo tipas: | Mygtukai |
| Veikimo charakteristikos | |
| Puodelių talpa: | 12 puodel. |
| Įmontuota kavamalė: | Ne |
| Kavos paruošimas: | Taip |
| Anti-varvėjimo funkcija: | Taip |
| Vandens filtras: | Taip |
| Ergonomija | |
| Išimamas supimo filtras: | Taip |
| Vandens lygio indikatorius: | Taip |
| Energijos valdymas | |
| AC įėjimo įtampa: | 230 V |
| Energija: | 680 W |
| Automatinis išjungimas: | Taip |
| Kitos savybės | |
| On/off mygtukas: | Taip |
Preces tajā paša kategorijā
Jata CA290
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
32,44 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Konstrukcija | |
|---|---|
| Korpuso dizainas: | Laisvai stovintis |
| Gaminio tipas: | Lašelinis kavos aparatas |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Korpuso medžiaga: | Stiklas |
| Užplikytos kavos rezervuaras: | Puodelis |
| Valdymo tipas: | Mygtukai |
| Veikimo charakteristikos | |
| Puodelių talpa: | 12 puodel. |
| Įmontuota kavamalė: | Ne |
| Kavos paruošimas: | Taip |
| Anti-varvėjimo funkcija: | Taip |
| Vandens filtras: | Taip |
| Ergonomija | |
| Išimamas supimo filtras: | Taip |
| Vandens lygio indikatorius: | Taip |
| Energijos valdymas | |
| AC įėjimo įtampa: | 230 V |
| Energija: | 680 W |
| Automatinis išjungimas: | Taip |
| Kitos savybės | |
| On/off mygtukas: | Taip |
Products in same category
White Shark GBT-888 Dhak Black
18,00 €
Nauja
Cable mini dp to dp 2m-m-m cac-1115 club3d
38,03 €
Nauja
Entry panel flush frame 1mod.-helios ip verso 9155011 2n
123,90 €
Kirvis - skaldiklis medine rankena 2 kg
28,85 €
Nauja
External HDD-ADATA-HD720-1TB-USB 3.1-Colour Black-AHD720-1TU31-CBK
92,23 €
Krusell Tanum Cover Apple iPhone XS nude
8,89 €
Sbox HS-501 Blackberry White
13,52 €
Nauja
Cable usb3.2 c-c 1.5m-black 36907 lindy
19,60 €






















