Jata HU992
Kaina:
30,36 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Techniniai duomenys | |
|---|---|
| Išgarinimo technologija: | Ultragarso |
| Automatinis išjungimas: | Taip |
| Tinka kambariams iki: | 20 m² |
| Oro valymo pajėgumas: | Taip |
| Drėkinimo našumas: | 120 ml/hr |
| On/off mygtukas: | Taip |
| Valdymo tipas: | Rotacinis |
| Talpinimo: | Ant stalo |
| Indikacijos šviesa: | Taip |
| Energijos valdymas | |
| Energija: | 15 W |
| AC įėjimo įtampa: | 100-240 V |
| Svoris ir matmenys | |
| Pakuotės plotis: | 430 mm |
| Pakuotės gylis: | 225 mm |
| Pakuotės aukštis: | 175 mm |
| Spalva | |
| Produkto spalva: | Mėlyna, Balta |
| Pakuotės turinys | |
| Instrukcija: | Taip |
Preces tajā paša kategorijā
Jata HU992
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
30,36 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Techniniai duomenys | |
|---|---|
| Išgarinimo technologija: | Ultragarso |
| Automatinis išjungimas: | Taip |
| Tinka kambariams iki: | 20 m² |
| Oro valymo pajėgumas: | Taip |
| Drėkinimo našumas: | 120 ml/hr |
| On/off mygtukas: | Taip |
| Valdymo tipas: | Rotacinis |
| Talpinimo: | Ant stalo |
| Indikacijos šviesa: | Taip |
| Energijos valdymas | |
| Energija: | 15 W |
| AC įėjimo įtampa: | 100-240 V |
| Svoris ir matmenys | |
| Pakuotės plotis: | 430 mm |
| Pakuotės gylis: | 225 mm |
| Pakuotės aukštis: | 175 mm |
| Spalva | |
| Produkto spalva: | Mėlyna, Balta |
| Pakuotės turinys | |
| Instrukcija: | Taip |
Products in same category
Nauja
Pos acc screen base swan 1-i22d01a3 imin
44,58 €
Įgilintojas „STANLEY" Nr. 10
5,28 €
Beldray LA032807FEU7 Deep Clean Rubber Bottle Brush
3,91 €
Nauja
Camera hdcvi 5mp led bullet-hfw1509tlm-a-led-0360bs2 dahua
133,54 €
Nauja
Patch cable cat.6 utp-5m black ibabj vention
4,28 €
InnovaGoods Mosquito Bite Soother
8,09 €
MAN&WOOD SmartPhone case iPhone XS Max cappuccino white
15,22 €
Rankinė pompa vamzdyno testavimui RP 50-S, 0-60 bar, Rothenberger
466,90 €























