Jata EX296
Kaina:
21,65 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Gaminio tipas: | Elektrinė pomidorų sulčiaspaudė |
| Produkto spalva: | Mėlyna, Permatomas, Balta |
| Sulčių talpykla: | Taip |
| Sulčių talpykla: | 800 L |
| Lengva valyti: | Taip |
| Nuimama sulčių talpa: | Taip |
| Energijos valdymas | |
| AC įėjimo dažnis: | 50 Hz |
| Energija: | 40 W |
| AC įėjimo įtampa: | 230 V |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 160 mm |
| Ilgis: | 160 mm |
| Aukštis: | 198 mm |
Jata EX296
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
21,65 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Gaminio tipas: | Elektrinė pomidorų sulčiaspaudė |
| Produkto spalva: | Mėlyna, Permatomas, Balta |
| Sulčių talpykla: | Taip |
| Sulčių talpykla: | 800 L |
| Lengva valyti: | Taip |
| Nuimama sulčių talpa: | Taip |
| Energijos valdymas | |
| AC įėjimo dažnis: | 50 Hz |
| Energija: | 40 W |
| AC įėjimo įtampa: | 230 V |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 160 mm |
| Ilgis: | 160 mm |
| Aukštis: | 198 mm |
Products in same category
Amazon Kindle Paperwhite 12th Gen 16GB Wi-Fi Raspberry ,2024,
211,99 €
Fischer medsraigčiai FPF II CTF 5,0x60 100 vnt.
8,91 €
Nauja
Power adapter eu to univ. 12w-wht tpa-eu2a12-01-w gembird
11,86 €
Nauja
Case-LIAN LI-LANCOOL 216RX BLACK-MidiTower-Case product features Transparent panel-ATX-EATX-MicroATX-MiniITX-Colour
116,21 €
Nauja
MikroTik - Cloud Router Switch - CRS310-8G+2S+IN - Rackmountable - Gigabit Ethernet ,copper, ports quantity 8 - SFP+ ports
212,89 €
Nauja
I-o video splitter hdmi 2port-38385 lindy
247,86 €
Kaltas medžiui 20 mm
7,16 €
White Shark WGH-2441 Falcon White-Grey
41,06 €
























