Jata R107
Kaina:
66,07 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Tipas: | Alyvinis elektrinis erdvės šildytuvas |
| Kaitinamojo elemento tipas: | Aliejus |
| Galios lygių skaičius: | 3 |
| Vamzdžių skaičius: | 7 |
| Konstrukcija | |
| Tinka: | Vidaus |
| Produkto spalva: | Pilka |
| Vieta laidui laikyti: | Taip |
| Rankenėlė(-s): | Taip |
| Ratukai: | Taip |
| Valdymo tipas: | Rotacinis |
| Veikimo charakteristikos | |
| Reguliuojamas termostatas: | Taip |
| Šildymo galia: | 1500 W |
| Šildymo galia (mažiausia): | 600 W |
| Energijos valdymas | |
| AC įėjimo įtampa: | 230 V |
| Energija: | 1500 W |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis: | 640 mm |
| Plotis: | 380 mm |
| Ilgis: | 250 mm |
| Svoris: | 8,6 kg |
Preces tajā paša kategorijā
Jata R107
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
66,07 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Tipas: | Alyvinis elektrinis erdvės šildytuvas |
| Kaitinamojo elemento tipas: | Aliejus |
| Galios lygių skaičius: | 3 |
| Vamzdžių skaičius: | 7 |
| Konstrukcija | |
| Tinka: | Vidaus |
| Produkto spalva: | Pilka |
| Vieta laidui laikyti: | Taip |
| Rankenėlė(-s): | Taip |
| Ratukai: | Taip |
| Valdymo tipas: | Rotacinis |
| Veikimo charakteristikos | |
| Reguliuojamas termostatas: | Taip |
| Šildymo galia: | 1500 W |
| Šildymo galia (mažiausia): | 600 W |
| Energijos valdymas | |
| AC įėjimo įtampa: | 230 V |
| Energija: | 1500 W |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis: | 640 mm |
| Plotis: | 380 mm |
| Ilgis: | 250 mm |
| Svoris: | 8,6 kg |
Products in same category
Mašīna paw patrol pupsquad 6067086
8,68 €
Adapteris „SAMEDIA" HEX DAZ
17,56 €
Nauja
Patch cable cat6 ftp 10m-grey pp6-10m gembird
4,44 €
Severin HM 3830
30,49 €
Nauja
Tv set acc wall mount-wl35-350bl14 neomounts
41,20 €
Sbox USB- Type-C M-M 1.5m CTYPE-1.5R Strawberry Red
4,28 €
Nauja
I-o hub 5-in-1 usb-c-0.15m tgobb vention
16,21 €
Atlenkiamas peilis 195 mm
9,05 €























