Jata R109
Kaina:
75,70 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Tipas: | Alyvinis elektrinis erdvės šildytuvas |
| Kaitinamojo elemento tipas: | Aliejus |
| Galios lygių skaičius: | 3 |
| Vamzdžių skaičius: | 9 |
| Konstrukcija | |
| Tinka: | Vidaus |
| Produkto spalva: | Pilka |
| Vieta laidui laikyti: | Taip |
| Rankenėlė(-s): | Taip |
| Ratukai: | Taip |
| Valdymo tipas: | Rotacinis |
| Veikimo charakteristikos | |
| Reguliuojamas termostatas: | Taip |
| Šildymo galia (mažiausia): | 800 W |
| Šildymo galia: | 2000 W |
| Energijos valdymas | |
| Energija: | 2000 W |
| AC įėjimo įtampa: | 230 V |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis: | 640 mm |
| Plotis: | 460 mm |
| Ilgis: | 250 mm |
| Svoris: | 10,4 kg |
Preces tajā paša kategorijā
Jata R109
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
75,70 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Tipas: | Alyvinis elektrinis erdvės šildytuvas |
| Kaitinamojo elemento tipas: | Aliejus |
| Galios lygių skaičius: | 3 |
| Vamzdžių skaičius: | 9 |
| Konstrukcija | |
| Tinka: | Vidaus |
| Produkto spalva: | Pilka |
| Vieta laidui laikyti: | Taip |
| Rankenėlė(-s): | Taip |
| Ratukai: | Taip |
| Valdymo tipas: | Rotacinis |
| Veikimo charakteristikos | |
| Reguliuojamas termostatas: | Taip |
| Šildymo galia (mažiausia): | 800 W |
| Šildymo galia: | 2000 W |
| Energijos valdymas | |
| Energija: | 2000 W |
| AC įėjimo įtampa: | 230 V |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis: | 640 mm |
| Plotis: | 460 mm |
| Ilgis: | 250 mm |
| Svoris: | 10,4 kg |
Products in same category
Sunglasses CAIRN Flake, Matte Aqua Graphite
22,17 €
TOORX Handles for Elastic Bands
4,42 €
Nauja
Cable hdmi 1.5m-aacbg vention
3,58 €
Nauja
Gembird - Wall mount - WM-42F-02 - Fixed - 23-42 " - Black
7,16 €
T formos raktas Hex 1,5x100 MM
2,81 €
Laz. mat. „KAPRO" PROLASER PLUS su sien. laik
94,59 €
Kodak Memory Magnetic Frame kit 5 sheets ,3510669,
9,15 €
Nauja
Graphics Card-ASUS-NVIDIA-GeForce RTX 5060-8 GB-GDDR7-128 bit-PCI Express 5.0-Active-DUAL-RTX5060-O8G-WHITE
476,20 €
























