Jata TT607
Kaina:
29,37 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Riekelių skaičius: | 2 griežinėliai |
| Produkto spalva: | Juoda, Nerūdijančiojo plieno |
| Sumuštinių stovas: | Ne |
| Mygtukas stop / atšaukti: | Taip |
| Lizdų skaičius: | 2 |
| Duonos savaiminio centravimo mechanizmas: | Taip |
| Nuimamas padėklas trupiniams: | Taip |
| Gilus plyšys: | Ne |
| Šildymo stovas: | Ne |
| Elektroninė paskrudinimo kontrolė: | Taip |
| Cool touch rankena(os): | Taip |
| Trupinių padėklas: | Taip |
| Energijos valdymas | |
| Energija: | 800 W |
| AC įėjimo įtampa: | 230 V |
| Svoris ir matmenys | |
| Pakuotės plotis: | 480 mm |
| Pakuotės gylis: | 284 mm |
| Pakuotės aukštis: | 410 mm |
Jata TT607
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
29,37 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė
Delivery time 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Riekelių skaičius: | 2 griežinėliai |
| Produkto spalva: | Juoda, Nerūdijančiojo plieno |
| Sumuštinių stovas: | Ne |
| Mygtukas stop / atšaukti: | Taip |
| Lizdų skaičius: | 2 |
| Duonos savaiminio centravimo mechanizmas: | Taip |
| Nuimamas padėklas trupiniams: | Taip |
| Gilus plyšys: | Ne |
| Šildymo stovas: | Ne |
| Elektroninė paskrudinimo kontrolė: | Taip |
| Cool touch rankena(os): | Taip |
| Trupinių padėklas: | Taip |
| Energijos valdymas | |
| Energija: | 800 W |
| AC įėjimo įtampa: | 230 V |
| Svoris ir matmenys | |
| Pakuotės plotis: | 480 mm |
| Pakuotės gylis: | 284 mm |
| Pakuotės aukštis: | 410 mm |
Products in same category
Nauja
Alarm security starterkit cam-plus white 38174 ajax
1 003,30 €
Grąžtas metalui HSS PRO 4,5 mm, 2 vnt.
2,03 €
Nauja
Cpu cooler multi socket-lq360g.argb xc997 xilence
101,06 €
Nauja
Ssd acc enclosure m.2 nvme-usb-c eem2-gtr axagon
21,86 €
Nauja
LCD Monitor-ACER-34 "-3440 x 1440 pixels-UltraWide Quad HD-Native aspect ratio 21:9-LCD-Curved-UM.CE0EE.009
281,69 €
Tellur Cover Hard Case for iPhone 7 white
5,64 €
Case Logic 4389 Ibira Sleeve 11 IBRS-211 Black
18,89 €
Nauja
Net video recorder 8ch 8poe-nvr2108hs-8p-4ks3 dahua
296,21 €























