Jata QP398N
Kaina:
8,58 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Gaminio tipas: | Aparatas |
| Produkto spalva: | Mėlyna, Balta |
| Medžiaga: | Nerūdijančiojo plieno |
| Tinklinė medžiaga: | Nerūdijančiojo plieno |
| Nuimama talpykla: | Taip |
| On/off mygtukas: | Taip |
| Energijos valdymas | |
| Baterijos įtampa: | 1,5 V |
| Palaikomų baterijų skaičius: | 2 |
| Suderinamų baterijų dydžiai: | AA |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 87 mm |
| Ilgis: | 70 mm |
| Aukštis: | 140 mm |
Preces tajā paša kategorijā
Jata QP398N
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
8,58 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Gaminio tipas: | Aparatas |
| Produkto spalva: | Mėlyna, Balta |
| Medžiaga: | Nerūdijančiojo plieno |
| Tinklinė medžiaga: | Nerūdijančiojo plieno |
| Nuimama talpykla: | Taip |
| On/off mygtukas: | Taip |
| Energijos valdymas | |
| Baterijos įtampa: | 1,5 V |
| Palaikomų baterijų skaičius: | 2 |
| Suderinamų baterijų dydžiai: | AA |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 87 mm |
| Ilgis: | 70 mm |
| Aukštis: | 140 mm |
Products in same category
Nauja
Vacuum cleaner robot ultra-matrix 10 rlx95ce-black dreame
1 529,26 €
SPECIALIST+ pjovimo diskas, 250x48Tx32 mm
17,00 €
Nauja
Detector wrl curtain outdoor-white 101441 ajax
285,17 €
Sbox UTP-05 CAT5E 0.5 M
1,56 €
Ruletė SELF LOCK 5 m x 19 mm
15,50 €
Comma Joy elegant anti-shock case iPhone 11 Pro green
13,06 €
Jata HTER2175 750ml
12,73 €
Lafe 46772 Electric Oven PIW-005
111,90 €
























