Jata AP999
Kaina:
82,76 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Energijos valdymas | |
|---|---|
| Maksimali įėjimo galia: | 700 W |
| Siurbiamoji galia: | 700 W |
| AC įėjimo įtampa: | 230 V |
| Konstrukcija | |
| Dulkių kiekis: | 2 L |
| Tipas: | Cilindrinis dulkių siurblys |
| Dulkių talpos tipas: | Bemaišis |
| Produkto spalva: | Juoda, Pilka, Oranžinė |
| Vamzdžio medžiaga: | Nerūdijančiojo plieno |
| Vamzdžių tipas: | Teleskopinis |
| Veikimo charakteristikos | |
| Purvą atskiriantis metodas: | Cikloninis |
| Valymo tipas: | Sausa |
| Tinkamas naudoti: | Namo |
| Veiklos spindulys: | 6 m |
| Valymo paviršiai: | Kilimas, Kietas grindinys |
| Oro srautas: | 1218 l/min |
| Palaikomi grindų paviršiai: | Kilimas, Laminatas, Linoleumas, Parketui, Plytelės, Medis |
| Garso lygis: | 85 dB |
| Ergonomija | |
| Automatinis laido suvyniojimas: | Taip |
| Plaunamas filtras: | Taip |
| On/off mygtukas: | Ne |
| Nuimamas filtras: | Taip |
| Rankenų skaičius: | 1 |
| Nešiojimo rankena (-os): | Taip |
| Vieta laidui laikyti: | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Pakuotės plotis: | 370 mm |
| Pakuotės gylis: | 270 mm |
| Pakuotės aukštis: | 265 mm |
| Pakuotės turinys | |
| Antgalių skaičius: | 1 |
| Grindų antgalis: | Taip |
| Šveitimo įrankis: | Taip |
| Plyšių įrankis: | Taip |
| Logistikos duomenys | |
| Padėklo aukštis: | 121 cm |
| Dėžių skaičius padėkle: | 32 |
| Kartoninių pakuočių skaičius viename padėklo sluoksnyje: | 8 |
| Sluoksnių skaičius padėkle: | 4 |
Jata AP999
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
82,76 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Energijos valdymas | |
|---|---|
| Maksimali įėjimo galia: | 700 W |
| Siurbiamoji galia: | 700 W |
| AC įėjimo įtampa: | 230 V |
| Konstrukcija | |
| Dulkių kiekis: | 2 L |
| Tipas: | Cilindrinis dulkių siurblys |
| Dulkių talpos tipas: | Bemaišis |
| Produkto spalva: | Juoda, Pilka, Oranžinė |
| Vamzdžio medžiaga: | Nerūdijančiojo plieno |
| Vamzdžių tipas: | Teleskopinis |
| Veikimo charakteristikos | |
| Purvą atskiriantis metodas: | Cikloninis |
| Valymo tipas: | Sausa |
| Tinkamas naudoti: | Namo |
| Veiklos spindulys: | 6 m |
| Valymo paviršiai: | Kilimas, Kietas grindinys |
| Oro srautas: | 1218 l/min |
| Palaikomi grindų paviršiai: | Kilimas, Laminatas, Linoleumas, Parketui, Plytelės, Medis |
| Garso lygis: | 85 dB |
| Ergonomija | |
| Automatinis laido suvyniojimas: | Taip |
| Plaunamas filtras: | Taip |
| On/off mygtukas: | Ne |
| Nuimamas filtras: | Taip |
| Rankenų skaičius: | 1 |
| Nešiojimo rankena (-os): | Taip |
| Vieta laidui laikyti: | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Pakuotės plotis: | 370 mm |
| Pakuotės gylis: | 270 mm |
| Pakuotės aukštis: | 265 mm |
| Pakuotės turinys | |
| Antgalių skaičius: | 1 |
| Grindų antgalis: | Taip |
| Šveitimo įrankis: | Taip |
| Plyšių įrankis: | Taip |
| Logistikos duomenys | |
| Padėklo aukštis: | 121 cm |
| Dėžių skaičius padėkle: | 32 |
| Kartoninių pakuočių skaičius viename padėklo sluoksnyje: | 8 |
| Sluoksnių skaičius padėkle: | 4 |
Products in same category
Kombinuotas terkšlinis raktas lanksčia galvute GEAR+ 8mm, KS Tools
37,66 €
Antistatinė medienos įrengimų mazgų priežiūros priemonė, SOPPEC, 400 ml
7,07 €
White Shark THUNDERBOLT Gaming Chair GC-90042 Black-Red
279,59 €
Nauja
Switch-DAHUA-PFS3206-4P-96-Type L2-3x10Base-T - 100Base-TX-1x10Base-T - 100Base-TX - 1000Base-T-2x1000Base-X-DH-PFS3206-4P-96
98,26 €
Nauja
Cable vga 15m premium-cc-ppvga-15m-b gembird
14,82 €
SPECIALIST+ plunksninis grąžtas, 30 mm
2,00 €
Nauja
TUNTURI Sauna Smoke ,L,
12,91 €
Juosta SAFETY GRIP 50mm x 18,3m, raudona
31,64 €






















