Jata BT126
Kaina:
20,69 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Konstrukcija | |
|---|---|
| Tipas: | Panardinamas maišytuvas |
| Produkto spalva: | Nerūdijančiojo plieno, Balta |
| Energijos valdymas | |
| Energija: | 400 W |
| AC įėjimo įtampa: | 230 V |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 86 mm |
| Ilgis: | 66 mm |
| Aukštis: | 356 mm |
| Svoris: | 565 g |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis: | 86 mm |
| Pakuotės aukštis: | 356 mm |
| Pakuotės turinys | |
| Nerūdijančio plieno peilis įtrauktas: | Taip |
Preces tajā paša kategorijā
Jata BT126
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
20,69 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Konstrukcija | |
|---|---|
| Tipas: | Panardinamas maišytuvas |
| Produkto spalva: | Nerūdijančiojo plieno, Balta |
| Energijos valdymas | |
| Energija: | 400 W |
| AC įėjimo įtampa: | 230 V |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 86 mm |
| Ilgis: | 66 mm |
| Aukštis: | 356 mm |
| Svoris: | 565 g |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis: | 86 mm |
| Pakuotės aukštis: | 356 mm |
| Pakuotės turinys | |
| Nerūdijančio plieno peilis įtrauktas: | Taip |
Products in same category
Nauja
LCD Monitor-SAMSUNG-LS32FM801UUXDU-32"-Smart-4K-Panel VA-3840x2160-16:9-60 Hz-4 ms-Colour White-LS32FM801UUXDU
478,31 €
Zelmer ZIR1515 Violet
34,49 €
Nauja
Case-ASUS-ASUS A31 PLUS Case-MidiTower-Case product features Transparent panel-ATX-BTX-MicroATX-MiniITX-Colour
111,27 €
Sandberg 136-27 USB-C Audio Adapter
9,47 €
Lituoklis KEMPER 80 W
16,25 €
Nauja
Mikrotik Wired Ethernet Router RB4011iGS+RM, Quad-core 1.4Ghz CPU, 1GB RAM, 512 MB, 1xSFP+, 1xSerial console port, PCB
212,89 €
Alyva varikliui SYNPOWER FE 0W20 20L, Valvoline
384,37 €
Nauja
Cable usb3.0 male to male-3m black conbi vention
5,90 €






















