Jata BT158
Kaina:
29,00 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Veikimo charakteristikos | |
|---|---|
| Dubens talpa: | 0,8 L |
| Greičių skaičius: | 2 |
| Pulso funkcija: | Ne |
| Nuimamas ąsotis: | Taip |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva: | Balta |
| Tipas: | Panardinamas maišytuvas |
| Išimamas dubuo: | Taip |
| Nuimamas volas: | Taip |
| Indų plovyklei atsparios dalys: | Taip |
| On/off mygtukas: | Taip |
| Matavimo puodelio talpa (maks.): | 800 ml |
| Nuimamas peiliukų rinkinys: | Taip |
| Ergonomiškas dizainas: | Taip |
| Medžiaga | |
| Maišymo indo medžiaga: | Plastikas |
| Peiliuko medžiaga: | Nerūdijančiojo plieno |
| Korpuso medžiaga: | Plastikas |
| Veleno medžiaga: | Nerūdijančiojo plieno |
| Energijos valdymas | |
| Energija: | 700 W |
| AC įėjimo įtampa: | 230 V |
| Maitinimo šaltinis: | AC |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 170 mm |
| Ilgis: | 115 mm |
| Aukštis: | 224 mm |
| Svoris: | 702 g |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės aukštis: | 470 mm |
| Pakuotės plotis: | 365 mm |
| Pakuotės gylis: | 185 mm |
| Pakuotės tipas: | „Box" |
| Pakuotės turinys | |
| Puodelių skaičius: | 1 vnt |
| Nerūdijančio plieno peilis įtrauktas: | Taip |
| Matavimo indas: | Taip |
Jata BT158
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
29,00 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Veikimo charakteristikos | |
|---|---|
| Dubens talpa: | 0,8 L |
| Greičių skaičius: | 2 |
| Pulso funkcija: | Ne |
| Nuimamas ąsotis: | Taip |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva: | Balta |
| Tipas: | Panardinamas maišytuvas |
| Išimamas dubuo: | Taip |
| Nuimamas volas: | Taip |
| Indų plovyklei atsparios dalys: | Taip |
| On/off mygtukas: | Taip |
| Matavimo puodelio talpa (maks.): | 800 ml |
| Nuimamas peiliukų rinkinys: | Taip |
| Ergonomiškas dizainas: | Taip |
| Medžiaga | |
| Maišymo indo medžiaga: | Plastikas |
| Peiliuko medžiaga: | Nerūdijančiojo plieno |
| Korpuso medžiaga: | Plastikas |
| Veleno medžiaga: | Nerūdijančiojo plieno |
| Energijos valdymas | |
| Energija: | 700 W |
| AC įėjimo įtampa: | 230 V |
| Maitinimo šaltinis: | AC |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 170 mm |
| Ilgis: | 115 mm |
| Aukštis: | 224 mm |
| Svoris: | 702 g |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės aukštis: | 470 mm |
| Pakuotės plotis: | 365 mm |
| Pakuotės gylis: | 185 mm |
| Pakuotės tipas: | „Box" |
| Pakuotės turinys | |
| Puodelių skaičius: | 1 vnt |
| Nerūdijančio plieno peilis įtrauktas: | Taip |
| Matavimo indas: | Taip |
Products in same category
Nerūd. pl. dvikomponentė trintuvė 130 x 270 mm
8,85 €
Nauja
Net camera 4mp pt dome-ipc-pt2449c1-s-pv-pro dahua
216,06 €
HW Zāģripa 165x20mm Z40 B 1.7-1.3
29,79 €
Nauja
Cable cat6 s-ftp 5m-black 47781 lindy
8,46 €
Nauja
Power bank usb 10000mah-rose 7313533 intenso
13,75 €
Nauja
Cable lightning to usb2 2m-cc-usb2s-amlm-2m-bg gembird
4,82 €
Manta SNL66WH Style Neon Lights FRENCH BULLDOG White
31,67 €
Nauja
Monitor acc desk mount 10-32"-ns-dpos100black neomounts
64,69 €























