Jata TV74
Kaina:
23,60 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Tipas: | Elektrinis erdvės šildytuvas su ventiliatoriumi |
| Galios lygių skaičius: | 2 |
| Vasaros ventiliacija: | Taip |
| Apsauga nuo perkaitimo: | Taip |
| Konstrukcija | |
| Tinka: | Vidaus |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Indikacijos šviesa: | Taip |
| Įtaisymo galimybės: | Stalas, Grindys, Ant stalo |
| Nešiojamas(-a): | Taip |
| Rankenėlė(-s): | Taip |
| Valdymo tipas: | Rotacinis |
| Veikimo charakteristikos | |
| Šildymo galia (mažiausia): | 1000 W |
| Reguliuojamas termostatas: | Taip |
| Šildymo galia: | 2000 W |
| Energijos valdymas | |
| AC įėjimo įtampa: | 230 V |
| AC įėjimo dažnis: | 50 Hz |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 187 mm |
| Ilgis: | 141 mm |
| Aukštis: | 237 mm |
| Svoris: | 1,05 kg |
| Pakuotės turinys | |
| Instrukcija: | Taip |
Preces tajā paša kategorijā
Jata TV74
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
23,60 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Tipas: | Elektrinis erdvės šildytuvas su ventiliatoriumi |
| Galios lygių skaičius: | 2 |
| Vasaros ventiliacija: | Taip |
| Apsauga nuo perkaitimo: | Taip |
| Konstrukcija | |
| Tinka: | Vidaus |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Indikacijos šviesa: | Taip |
| Įtaisymo galimybės: | Stalas, Grindys, Ant stalo |
| Nešiojamas(-a): | Taip |
| Rankenėlė(-s): | Taip |
| Valdymo tipas: | Rotacinis |
| Veikimo charakteristikos | |
| Šildymo galia (mažiausia): | 1000 W |
| Reguliuojamas termostatas: | Taip |
| Šildymo galia: | 2000 W |
| Energijos valdymas | |
| AC įėjimo įtampa: | 230 V |
| AC įėjimo dažnis: | 50 Hz |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 187 mm |
| Ilgis: | 141 mm |
| Aukštis: | 237 mm |
| Svoris: | 1,05 kg |
| Pakuotės turinys | |
| Instrukcija: | Taip |
Products in same category
Edesa EMW-2530-IG XWH
246,84 €
Nauja
Cable hdmi-hdmi 1m select-plus ccb-hdmil-1m gembird
3,61 €
Jata 762
17,09 €
Apverčiamieji pjovimo peiliai Biostar 3000,Gws 400, Scheppach
65,67 €
Sbox PSM-4-3-120-2 Projector screen 240x180cm
125,11 €
Nauja
Presenter-pointer r500s-graphite 910-005843 logitech
42,29 €
Nerūdijančio plieno glaistyklė 60mm
7,97 €
-10,15 €

























