Jata TT584
Kaina:
49,65 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Riekelių skaičius: | 4 griežinėliai |
| Produkto spalva: | Balta |
| Vieta laidui laikyti: | Taip |
| Sumuštinių stovas: | Ne |
| Plutos rusvumo reguliavimas: | Taip |
| Lizdų skaičius: | 2 |
| Skrudinio lygių skaičius: | 6 |
| Indikacijos šviesa: | Taip |
| Valdymo tipas: | Rotacinis |
| Atšildymo funkcija: | Taip |
| Atitirpinimo funkcija: | Taip |
| Trupinių padėklas: | Taip |
| Energijos valdymas | |
| AC įėjimo įtampa: | 230 V |
| Energija: | 1400 W |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 434 mm |
| Ilgis: | 197 mm |
| Aukštis: | 199 mm |
| Svoris: | 1,54 kg |
| Pakuotės plotis: | 450 mm |
| Pakuotės gylis: | 408 mm |
| Pakuotės aukštis: | 420 mm |
Preces tajā paša kategorijā
Jata TT584
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
49,65 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Riekelių skaičius: | 4 griežinėliai |
| Produkto spalva: | Balta |
| Vieta laidui laikyti: | Taip |
| Sumuštinių stovas: | Ne |
| Plutos rusvumo reguliavimas: | Taip |
| Lizdų skaičius: | 2 |
| Skrudinio lygių skaičius: | 6 |
| Indikacijos šviesa: | Taip |
| Valdymo tipas: | Rotacinis |
| Atšildymo funkcija: | Taip |
| Atitirpinimo funkcija: | Taip |
| Trupinių padėklas: | Taip |
| Energijos valdymas | |
| AC įėjimo įtampa: | 230 V |
| Energija: | 1400 W |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 434 mm |
| Ilgis: | 197 mm |
| Aukštis: | 199 mm |
| Svoris: | 1,54 kg |
| Pakuotės plotis: | 450 mm |
| Pakuotės gylis: | 408 mm |
| Pakuotės aukštis: | 420 mm |
Products in same category
Ruletė SELF LOCK 3 m x 16 mm
9,97 €
Pixpro LB-060 Lithium Ion Battery 3.7V 1100mAh 4.07Wh
32,39 €
SPECIALIST+ vamzdžių laikik. su guma, 26-30mm, 3-4", 2 vnt.
2,70 €
SPECIALIST+ keturg. grąžtas QUATTRO, 16-200x260 mm
17,07 €
Nauja
Access Point-TP-LINK-1800 Mbit-s-1xLAN ports-4xAntennas quantity-EAP603-OUTDOOR
131,36 €
Nauja
Net camera ps70f 5mp+5mp-ipc-ps70fp-10m0 imou
195,55 €
Pensofal 8105 Suprema Induction 20cm
48,32 €
Nauja
Net acc fan-mt-hotswapfan mikrotik
37,98 €























