Edesa EVT-6421 X
Kaina:
181,50 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Konstrukcija | |
|---|---|
| Korpuso dizainas: | Įntegruota |
| Viryklės tipas: | Keraminis |
| Viršutinio paviršiaus tipas: | Stiklas |
| Degiklių skaičius: | 4 |
| Elektrinių kaitviečių skaičius: | 4 |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Įprastos viryklės / kaitvietės skersmuo: | 18,5 cm |
| Silpnos ugnies degiklis: | 1200 W |
| Viryklės degiklio /kaitvietės skersmuo: | 15 cm |
| Rėmo tipas: | Visa apdaila |
| Rėmo spalva: | Nerūdijančiojo plieno |
| Lėtos ugnies virimo / kepimo vietos forma: | Turas |
| Reguliarus degiklis: | 1800 W |
| Didelis degiklis: | 2300 W |
| Normalios ugnies virimo / kepimo vietos forma: | Turas |
| Didelės ugnies virimo / kepimo vietos forma: | Turas |
| Didelė degiklio / kepimo zona: | 21,5 cm |
| Veikimo charakteristikos | |
| Galios lygių skaičius: | 9 |
| Vienalaikiškai naudojamų kepimo zonų skaičius: | 4 |
| Ergonomija | |
| Valdymo vieta: | Viršuje priekyje |
| Valdymo tipas: | Jutiklinis |
| Užraktas nuo vaikų: | Taip |
| Automatinis išjungimas: | Taip |
| Įmontuotas ekranas: | Taip |
| Energijos valdymas | |
| Prijungtoji apkrova (elektra): | 6500 W |
| AC įėjimo dažnis: | 50 - 60 Hz |
| On/off mygtukas: | Taip |
| AC įėjimo įtampa: | 220 - 240 V |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 590 mm |
| Montavimo korpuso plotis: | 56 cm |
| Montavimo korpuso gylis: | 49 cm |
| Ilgis: | 520 mm |
| Aukštis iki darbinio paviršiaus: | 6,3 cm |
| Aukštis: | 67 mm |
Edesa EVT-6421 X
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
181,50 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė
Delivery time 2–3 darba dienas
| Konstrukcija | |
|---|---|
| Korpuso dizainas: | Įntegruota |
| Viryklės tipas: | Keraminis |
| Viršutinio paviršiaus tipas: | Stiklas |
| Degiklių skaičius: | 4 |
| Elektrinių kaitviečių skaičius: | 4 |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Įprastos viryklės / kaitvietės skersmuo: | 18,5 cm |
| Silpnos ugnies degiklis: | 1200 W |
| Viryklės degiklio /kaitvietės skersmuo: | 15 cm |
| Rėmo tipas: | Visa apdaila |
| Rėmo spalva: | Nerūdijančiojo plieno |
| Lėtos ugnies virimo / kepimo vietos forma: | Turas |
| Reguliarus degiklis: | 1800 W |
| Didelis degiklis: | 2300 W |
| Normalios ugnies virimo / kepimo vietos forma: | Turas |
| Didelės ugnies virimo / kepimo vietos forma: | Turas |
| Didelė degiklio / kepimo zona: | 21,5 cm |
| Veikimo charakteristikos | |
| Galios lygių skaičius: | 9 |
| Vienalaikiškai naudojamų kepimo zonų skaičius: | 4 |
| Ergonomija | |
| Valdymo vieta: | Viršuje priekyje |
| Valdymo tipas: | Jutiklinis |
| Užraktas nuo vaikų: | Taip |
| Automatinis išjungimas: | Taip |
| Įmontuotas ekranas: | Taip |
| Energijos valdymas | |
| Prijungtoji apkrova (elektra): | 6500 W |
| AC įėjimo dažnis: | 50 - 60 Hz |
| On/off mygtukas: | Taip |
| AC įėjimo įtampa: | 220 - 240 V |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 590 mm |
| Montavimo korpuso plotis: | 56 cm |
| Montavimo korpuso gylis: | 49 cm |
| Ilgis: | 520 mm |
| Aukštis iki darbinio paviršiaus: | 6,3 cm |
| Aukštis: | 67 mm |
Products in same category
Gastroback 40974 Design Advanced
101,81 €
Nauja
SSD-INTENSO-4000 GB-Serial ATA III-2.5"-1920xTBW rating-MTBF 2000000 h-3812480
498,22 €
Lempa vabzdžių gaudyklei ZAP-30 15W 2vnt
22,09 €
Trikojis 55–140cm ST-K-S, Stabila
67,25 €
Nauja
I-o hub usb-c 9port-uh9120c tp-link
47,57 €
Easypix KiddyPix Blizz pink 10085
61,29 €
Ventiliacijos grotelės Europlast RA640S, aliuminis
9,37 €
SPECIALIST+ vielos rišimo įrankis
6,33 €





















