Edesa ECG-5831 GWH
Kaina:
258,46 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Veikimo charakteristikos | |
|---|---|
| Maksimali ekstrakcijos galia: | 820 m³/h |
| Ekstrakcijos tipas: | Kanalinis / recirkuliacinis |
| Skysčio dinaminio efektyvumo klasė: | A |
| Apšvietimo našumo klasė: | C |
| Garso lygis: | 65 dB |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė: | B |
| Greičių skaičius: | 3 |
| Greitesnio gaminimo (Boost) funkcija: | Taip |
| Triukšmo lygis (mažas greitis): | 50 dB |
| Minimalus atstumas nuo dujinės kaitvietės: | 65 cm |
| Triukšmo lygis (padidinimo režimas): | 67 dB |
| Slėgis (Pa): | 450 |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva: | Nerūdijančiojo plieno, Balta |
| Lempučių skaičius: | 2 lemputė(-ės) |
| Įmontuotas ekranas: | Ne |
| Išėjimo angos jungties skersmuo: | 15 cm |
| Lempos tipas: | LED |
| Motorų skaičius: | 1 |
| Tipas: | Įmontuojama |
| Korpuso medžiaga: | Stiklas, Nerūdijančiojo plieno |
| Pridėtas variklis: | Taip |
| Lempos galingumas: | 7 W |
| Valdymo tipas: | Jutiklinis |
| Blausus apšvietimas: | Taip |
| Filtravimas | |
| Riebalų filtro tipas: | Aliuminis |
| Filtrų skaičius: | 2 vnt |
| Filtro valymo indikatorius: | Taip |
| Energijos valdymas | |
| AC įėjimo įtampa: | 220 - 240 V |
| Energijos efektyvumo klasė: | A |
| Variklio galia: | 280 W |
| Metinis energijos suvartojimas: | 58,3 kWh |
| Prisijungta apkrova: | 287 W |
| AC įėjimo dažnis: | 50 - 60 Hz |
| Automatinis išjungimas: | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Ilgis: | 280 mm |
| Plotis: | 530 mm |
| Aukštis: | 352 mm |
Preces tajā paša kategorijā
Edesa ECG-5831 GWH
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
258,46 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė
Delivery time 2–3 darba dienas
| Veikimo charakteristikos | |
|---|---|
| Maksimali ekstrakcijos galia: | 820 m³/h |
| Ekstrakcijos tipas: | Kanalinis / recirkuliacinis |
| Skysčio dinaminio efektyvumo klasė: | A |
| Apšvietimo našumo klasė: | C |
| Garso lygis: | 65 dB |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė: | B |
| Greičių skaičius: | 3 |
| Greitesnio gaminimo (Boost) funkcija: | Taip |
| Triukšmo lygis (mažas greitis): | 50 dB |
| Minimalus atstumas nuo dujinės kaitvietės: | 65 cm |
| Triukšmo lygis (padidinimo režimas): | 67 dB |
| Slėgis (Pa): | 450 |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva: | Nerūdijančiojo plieno, Balta |
| Lempučių skaičius: | 2 lemputė(-ės) |
| Įmontuotas ekranas: | Ne |
| Išėjimo angos jungties skersmuo: | 15 cm |
| Lempos tipas: | LED |
| Motorų skaičius: | 1 |
| Tipas: | Įmontuojama |
| Korpuso medžiaga: | Stiklas, Nerūdijančiojo plieno |
| Pridėtas variklis: | Taip |
| Lempos galingumas: | 7 W |
| Valdymo tipas: | Jutiklinis |
| Blausus apšvietimas: | Taip |
| Filtravimas | |
| Riebalų filtro tipas: | Aliuminis |
| Filtrų skaičius: | 2 vnt |
| Filtro valymo indikatorius: | Taip |
| Energijos valdymas | |
| AC įėjimo įtampa: | 220 - 240 V |
| Energijos efektyvumo klasė: | A |
| Variklio galia: | 280 W |
| Metinis energijos suvartojimas: | 58,3 kWh |
| Prisijungta apkrova: | 287 W |
| AC įėjimo dažnis: | 50 - 60 Hz |
| Automatinis išjungimas: | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Ilgis: | 280 mm |
| Plotis: | 530 mm |
| Aukštis: | 352 mm |
Products in same category
Sbox NANO HYBRID GLASS 9H - CAMERA XIAOMI REDMI NOTE 10
4,67 €
MAN&WOOD SmartPhone case iPhone 11 Pro leopard black
13,21 €
Nauja
Notebook-ASUS-ROG Strix-SCAR 18 ,2025,-G835LX-SA008W-CPU Intel Core Ultra-U9-275HX-2700 MHz-18"-2560x1600-RAM 64GB-DDR5-5600
5 220,70 €
AGFA Realikids Waterproof pink ARKCWPK
76,15 €
Nauja
Vacuum Cleaner Accessory-ROBOROCK-Main Brush Cover-Dark Grey-For Saros 10-Saros 10R-8.02.0386
9,83 €
Tefloninis pjūklas 500 mm
10,06 €
Alyva varikliui SYNPOWER FE 5W30 20LBiB, Valvoline
275,88 €
iKins case for Apple iPhone 12-12 Pro water flower black
18,77 €

























