Jata JECF1200
Jata JECF1200
EAN
Tuoteryhmä
Mix
Tuotemerkki
JATA
Hinta:
Sisältää alv:n
Viimeiset tuotteet varastossa
Delivery time
2–3 darba dienas
Lisää ostoskoriin
Noņemams nerūsējošā tērauda zobains disks 190 mm
Drošības sistēma pret nejaušu lietošanu
Ratiņi ar roku aizsargu sistēmu
Augstas precizitātes griešanas regulators no 0 līdz 15 mm
Neslīdoša pamatne
Noņemams vieglai tīrīšanai
Jauda 200 W
Reviews
Products in same category
Ātrā apskate
Sbox HP-65W 19.5V-65W
Ielikt grozā
Ātrā apskate
Mikro litija šūna CR2450, 3V, CAMELION, 1 gab.