Jata JECF1200
EAN 8421078038580 Kategorija Mix Prekės ženklas JATA
Su mokesčiais
Paskutinė prekė
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
 Nuimamas nerūdijančio plieno dantytas diskas 190 mm
Apsaugos sistema nuo netyčinio naudojimo
Vežimėlis su rankų apsaugos sistema
Didelio tikslumo pjovimo reguliatorius nuo 0 iki 15 mm
Neslystantis pagrindas
Nuimamas, kad būtų lengva valyti
Galia 200W
Preces tajā paša kategorijā
Mix
Plonas univer. teptukas ECO LINE 70 mm