Jata JECF1200
Jata JECF1200
EAN
Category
Mix
Brand
JATA
Price:
Tax included
Last items in stock
Delivery time
2–3 darba dienas
Add to cart
Detachable stainless steel toothed disc 190 mm
Safety system against unintentional use
Trolley with hand guard system
High-precision cutting regulator from 0 to 15 mm
Non-slip base
Detachable for easy cleaning
Power 200 W
Reviews
Products in same category
Ātrā apskate
Sbox CP-19 Cooling Pad For 15.6 Laptops
Ielikt grozā
Ātrā apskate
Wood screw TORX 4.5 x 45 A2, 200 pcs.
Ielikt grozā
SPECIALIST+ conical cup grinding wheel C120, 110-90x55x22.23 mm
Klein 315x30x3.2mm 24 zobi - Zāģripa būvlaukumiem un demolēšanai
iKins case for Samsung Galaxy S21+ blue lake black
Combined key, 16 mm "Corona"