Zalman CNPS80G Rev.3
Kaina:
13,16 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Veikimo charakteristikos | |
|---|---|
| Tinka: | Procesorius |
| Tipas: | Aušintuvas |
| Ventiliatoriaus skersmuo: | 8,5 cm |
| Palaikomi procesoriaus lizdai: | LGA 1150 (H3 lizdas), LGA 1151 (H4 lizdas), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1156 (Socket H), LGA 1200 (Socket H5), LGA 775 (Socket T), Lizdas AM3, Socket AM3+, AM4 lizdas |
| Sukimosi greitis (min.): | 1000 RPM |
| Sukimosi greitis (maks.): | 2000 RPM |
| Triukšmo lygis (didelis greitis): | 25,3 dB |
| Didžiausias oro srautas: | 27,18 cfm |
| Impulsų pločio moduliacijos (PWM) palaikymas: | Taip |
| Didžiausias oro slėgis: | 1,51 mmH2O |
| Kiekis pakuotėje: | 1 vnt |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (MTBF): | 50000 h |
| Konstrukcija | |
| Ventiliatorių skaičius: | 1 ventiliatorius(iai / ių) |
| Ventiliatoriaus menčių skaičius: | 7 |
| Produkto spalva: | Juoda, Sidabras |
| Medžiaga: | Aliuminis |
| Ventiliatoriaus jungtis: | Keturių kontaktų |
| Energijos valdymas | |
| Nominalioji įtampa: | 12 V |
| Energijos suvartojimas: | 1,2 W |
| Nominali srovė: | 0,1 A |
| Šilumos galios išvado dydis (TDP): | 65 W |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris: | 180 g |
| Plotis: | 102 mm |
| Ilgis: | 123,7 mm |
| Aukštis: | 61,4 mm |
| Pakuotės turinys | |
| Montavimo rinkinys: | Taip |
| Pridedama terminė pagalvėlė: | Taip |
| Pakuotės tipas: | „Box" |
Zalman CNPS80G Rev.3
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
13,16 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė
Delivery time 2–3 darba dienas
| Veikimo charakteristikos | |
|---|---|
| Tinka: | Procesorius |
| Tipas: | Aušintuvas |
| Ventiliatoriaus skersmuo: | 8,5 cm |
| Palaikomi procesoriaus lizdai: | LGA 1150 (H3 lizdas), LGA 1151 (H4 lizdas), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1156 (Socket H), LGA 1200 (Socket H5), LGA 775 (Socket T), Lizdas AM3, Socket AM3+, AM4 lizdas |
| Sukimosi greitis (min.): | 1000 RPM |
| Sukimosi greitis (maks.): | 2000 RPM |
| Triukšmo lygis (didelis greitis): | 25,3 dB |
| Didžiausias oro srautas: | 27,18 cfm |
| Impulsų pločio moduliacijos (PWM) palaikymas: | Taip |
| Didžiausias oro slėgis: | 1,51 mmH2O |
| Kiekis pakuotėje: | 1 vnt |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (MTBF): | 50000 h |
| Konstrukcija | |
| Ventiliatorių skaičius: | 1 ventiliatorius(iai / ių) |
| Ventiliatoriaus menčių skaičius: | 7 |
| Produkto spalva: | Juoda, Sidabras |
| Medžiaga: | Aliuminis |
| Ventiliatoriaus jungtis: | Keturių kontaktų |
| Energijos valdymas | |
| Nominalioji įtampa: | 12 V |
| Energijos suvartojimas: | 1,2 W |
| Nominali srovė: | 0,1 A |
| Šilumos galios išvado dydis (TDP): | 65 W |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris: | 180 g |
| Plotis: | 102 mm |
| Ilgis: | 123,7 mm |
| Aukštis: | 61,4 mm |
| Pakuotės turinys | |
| Montavimo rinkinys: | Taip |
| Pridedama terminė pagalvėlė: | Taip |
| Pakuotės tipas: | „Box" |
Products in same category
Nauja
Net camera 5mp ir dome-hdbw3541f-as-0280b-s2 dahua
259,91 €
Elektrinis juostinis šlifuoklis 1200W, KST610, DCK
127,90 €
Tellur Basic Wireless Mouse Mini Black
12,90 €
Rūdžių stabilizatorius ir gruntas, SOPPEC, 500 ml
10,16 €
Z055.007.NKD HW maināmie asmeņi 14x14x2 30KCR08 KLEINDIA
13,23 €
Beldray BEL01121-VDEEU7
51,38 €
Jata JBMA1443
25,37 €
Salter BW09322AR Megastone Noir 16cm Saucepan
21,89 €























