Sandberg 630-06 Wireless Mouse Pro
Kaina:
18,40 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Pelė | |
|---|---|
| Paskirtis: | Biuras |
| Įrenginio sąsaja: | Radijo dažnio belaidė |
| Judėjimo detekcijos technologija: | Optinis |
| Slinkties tipas: | Ratukas |
| Mygtukų kiekis: | 5 |
| Mygtukų tipas: | Paspausti mygtukai |
| Judėjimo rezoliucija: | 1600 DPI |
| Rekomenduojamas naudojimas: | Kompiuteris / knyginis kompiuteris |
| Slinkties ratukų skaičius: | 1 |
| Pasirenkama judesio raiška: | Taip |
| Judesio fiksavimo rezoliucijos režimų skaičius: | 3 |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Forma: | Dešinės rankos |
| Ergonomija | |
| Belaidžio ryšio atstumas: | 10 m |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinis: | Baterijos |
| Palaikomų baterijų skaičius: | 1 |
| Baterijos tipas: | AA |
| Techniniai duomenys | |
| Tvarumo sertifikatai: | RoHS |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis: | 34 mm |
| Plotis: | 200 mm |
| Ilgis: | 102 mm |
| Svoris: | 60 g |
| Pakuotės duomenys | |
| Belaidžio imtuvo sąsaja: | USB A tipo |
| Pakuotės plotis: | 105 mm |
| Pakuotės aukštis: | 200 mm |
| Pakuotės gylis: | 48 mm |
| Paketo svoris: | 100 g |
| Pakuotės tipas: | „Box" |
Preces tajā paša kategorijā
Sandberg 630-06 Wireless Mouse Pro
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
18,40 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė
Delivery time 2–3 darba dienas
| Pelė | |
|---|---|
| Paskirtis: | Biuras |
| Įrenginio sąsaja: | Radijo dažnio belaidė |
| Judėjimo detekcijos technologija: | Optinis |
| Slinkties tipas: | Ratukas |
| Mygtukų kiekis: | 5 |
| Mygtukų tipas: | Paspausti mygtukai |
| Judėjimo rezoliucija: | 1600 DPI |
| Rekomenduojamas naudojimas: | Kompiuteris / knyginis kompiuteris |
| Slinkties ratukų skaičius: | 1 |
| Pasirenkama judesio raiška: | Taip |
| Judesio fiksavimo rezoliucijos režimų skaičius: | 3 |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Forma: | Dešinės rankos |
| Ergonomija | |
| Belaidžio ryšio atstumas: | 10 m |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinis: | Baterijos |
| Palaikomų baterijų skaičius: | 1 |
| Baterijos tipas: | AA |
| Techniniai duomenys | |
| Tvarumo sertifikatai: | RoHS |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis: | 34 mm |
| Plotis: | 200 mm |
| Ilgis: | 102 mm |
| Svoris: | 60 g |
| Pakuotės duomenys | |
| Belaidžio imtuvo sąsaja: | USB A tipo |
| Pakuotės plotis: | 105 mm |
| Pakuotės aukštis: | 200 mm |
| Pakuotės gylis: | 48 mm |
| Paketo svoris: | 100 g |
| Pakuotės tipas: | „Box" |
Products in same category
Akumuliatorinis bešepetėlinis diskinis pjūklas 125mm, 20V, KDMY125Z, DCK ,be baterijos ir įkroviklio,
76,48 €
Atsuktuvas PH3 x 150 mm ,+,
3,61 €
Akumuliatorinis aukšto slėgio plovykla C-HPG35-X - Set S, Scheppach
98,92 €
Zalman ZM500-LXII 500W, Active PFC, 85%
60,14 €
Gum. peilis tapetams 18 mm + 3 geležt.
3,56 €
MAN&WOOD case for Galaxy Note 20 Ultra pink flower black
13,67 €
Nauja
Net camera 8mp bullet-ipchfw5859t-ase-il-0280b dahua
604,50 €
Nauja
Stretching rubber set TUNTURI Resistance Trainer
59,98 €





















