Zalman ZM-HPS200
Kaina:
13,33 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Veikimo charakteristikos | |
|---|---|
| Gaminio tipas: | Ausinės |
| Nešiojimo stilius: | Su lankeliu |
| Rekomenduojamas naudojimas: | Žaidimams |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Ryšys | |
| Ryšio technologija: | Vielinis |
| 3,5 mm jungtis: | Taip |
| Ausinės | |
| Tvirtinimas prie ausies: | Pusiau uždengiančios ausis |
| Didžiausia įėjimo galia: | 20 mW |
| Ausinių dažnis: | 20 - 20000 Hz |
| Varža: | 2,2 Ω |
| Ausinių jautrumas: | 118 dB |
| Akustinė sistema: | Uždaras |
| Mikrofonas | |
| Mikrofono tipas: | Mikrofoninė gervė |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris: | 275 g |
| Kitos savybės | |
| Garsinės ritės tipas: | CCAW |
Preces tajā paša kategorijā
Zalman ZM-HPS200
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
13,33 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Veikimo charakteristikos | |
|---|---|
| Gaminio tipas: | Ausinės |
| Nešiojimo stilius: | Su lankeliu |
| Rekomenduojamas naudojimas: | Žaidimams |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Ryšys | |
| Ryšio technologija: | Vielinis |
| 3,5 mm jungtis: | Taip |
| Ausinės | |
| Tvirtinimas prie ausies: | Pusiau uždengiančios ausis |
| Didžiausia įėjimo galia: | 20 mW |
| Ausinių dažnis: | 20 - 20000 Hz |
| Varža: | 2,2 Ω |
| Ausinių jautrumas: | 118 dB |
| Akustinė sistema: | Uždaras |
| Mikrofonas | |
| Mikrofono tipas: | Mikrofoninė gervė |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris: | 275 g |
| Kitos savybės | |
| Garsinės ritės tipas: | CCAW |
Products in same category
Nauja
Sēžammaiss Basil Mada, 1L
16,34 €
Pieštukas porcelianui „MARKAL", juodas
1,92 €
Nauja
Keyboard wrl q1 ultra-black q1u-m4 keychron
264,28 €
Baracuda BGM-111 Crab Black
12,25 €
Šlifavimo popierius P100, 2.5 m, FASTER TOOLS
6,82 €
Zalman ZM-RFD120A 120mm, ARGB, 5V 3-Pin
12,03 €
Nauja
Velosipēdu pulkstenis Mickey, dzeltens
5,29 €
Kabės nerūd. plieno „Rapid" 53-10 1080 vnt.
16,25 €
























