Zalman CNPS17X 140mm ARGB
Kaina:
59,29 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Veikimo charakteristikos | |
|---|---|
| Tinka: | Procesorius |
| Tipas: | Aušintuvas |
| Palaikomi procesoriaus lizdai: | LGA 1150 (H3 lizdas), LGA 1151 (H4 lizdas), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1156 (Socket H), LGA 2011 (Socket R), LGA 2011-v3 (Socket R), LGA 2066, Lizdas AM3, Socket AM3+, AM4 lizdas, Socket FM2, Socket FM2+ |
| Procesorių suderinamumas: | AMD A, AMD Ryzen, „Intel® Celeron®", Intel® Core™ i3, Intel Core i5, Intel Core i7, Intel Core i7 Extreme Edition, Intel Core i9, Intel Core i9 Extreme Edition, „Intel® Pentium®" |
| Ventiliatoriaus skersmuo: | 14 cm |
| Sukimosi greitis (min.): | 800 RPM |
| Triukšmo lygis (didelis greitis): | 29 dB |
| Sukimosi greitis (maks.): | 1500 RPM |
| Didžiausias oro srautas: | 61 cfm |
| Impulsų pločio moduliacijos (PWM) palaikymas: | Taip |
| Didžiausias oro slėgis: | 1,1 mmH2O |
| Ventiliatoriaus laikiklio tipas: | Fluid Dynamic Bearing (FDB) |
| Konstrukcija | |
| Radiatoriaus medžiaga: | Aliuminio |
| Ventiliatorių skaičius: | 1 ventiliatorius(iai / ių) |
| Produkto spalva: | Juoda, Pilka |
| Apšvietimo LED: | Taip |
| Medžiaga: | Aliuminis, Varis |
| Apšvietimo spalva: | Raudona / žalia / mėlyna |
| Ventiliatoriaus jungtis: | 3-pin + 4-pin |
| Šilumos vamzdžių skaičius: | 5 |
| Energijos valdymas | |
| Nominalioji įtampa: | 12 V |
| Šilumos galios išvado dydis (TDP): | 200 W |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 100 mm |
| Ilgis: | 140 mm |
| Ventiliatoriaus matmenys (plotis x gylis x aukštis): | 140 x 140 x 26 mm |
| Svoris: | 700 g |
| Aukštis: | 160 mm |
| Pakuotės turinys | |
| Varžtų skaičius: | 4 |
| Montavimo rinkinys: | Taip |
| Pridėti sraigtai: | Taip |
| Kitos savybės | |
| Terminis tepalas: | Taip |
| Ventiliatoriaus nurodyta įtampa: | 5 - 12 V |
Preces tajā paša kategorijā
Zalman CNPS17X 140mm ARGB
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
59,29 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Veikimo charakteristikos | |
|---|---|
| Tinka: | Procesorius |
| Tipas: | Aušintuvas |
| Palaikomi procesoriaus lizdai: | LGA 1150 (H3 lizdas), LGA 1151 (H4 lizdas), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1156 (Socket H), LGA 2011 (Socket R), LGA 2011-v3 (Socket R), LGA 2066, Lizdas AM3, Socket AM3+, AM4 lizdas, Socket FM2, Socket FM2+ |
| Procesorių suderinamumas: | AMD A, AMD Ryzen, „Intel® Celeron®", Intel® Core™ i3, Intel Core i5, Intel Core i7, Intel Core i7 Extreme Edition, Intel Core i9, Intel Core i9 Extreme Edition, „Intel® Pentium®" |
| Ventiliatoriaus skersmuo: | 14 cm |
| Sukimosi greitis (min.): | 800 RPM |
| Triukšmo lygis (didelis greitis): | 29 dB |
| Sukimosi greitis (maks.): | 1500 RPM |
| Didžiausias oro srautas: | 61 cfm |
| Impulsų pločio moduliacijos (PWM) palaikymas: | Taip |
| Didžiausias oro slėgis: | 1,1 mmH2O |
| Ventiliatoriaus laikiklio tipas: | Fluid Dynamic Bearing (FDB) |
| Konstrukcija | |
| Radiatoriaus medžiaga: | Aliuminio |
| Ventiliatorių skaičius: | 1 ventiliatorius(iai / ių) |
| Produkto spalva: | Juoda, Pilka |
| Apšvietimo LED: | Taip |
| Medžiaga: | Aliuminis, Varis |
| Apšvietimo spalva: | Raudona / žalia / mėlyna |
| Ventiliatoriaus jungtis: | 3-pin + 4-pin |
| Šilumos vamzdžių skaičius: | 5 |
| Energijos valdymas | |
| Nominalioji įtampa: | 12 V |
| Šilumos galios išvado dydis (TDP): | 200 W |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 100 mm |
| Ilgis: | 140 mm |
| Ventiliatoriaus matmenys (plotis x gylis x aukštis): | 140 x 140 x 26 mm |
| Svoris: | 700 g |
| Aukštis: | 160 mm |
| Pakuotės turinys | |
| Varžtų skaičius: | 4 |
| Montavimo rinkinys: | Taip |
| Pridėti sraigtai: | Taip |
| Kitos savybės | |
| Terminis tepalas: | Taip |
| Ventiliatoriaus nurodyta įtampa: | 5 - 12 V |
Products in same category
Nauja
G.Skill - Trident Z5 RGB - 32 Kit ,16GBx2, GB - DDR5 - 6400 MHz - PC-server - Registered No - ECC No
590,69 €
Subsonic Superdrive SV 850 Pro Sport
106,96 €
Jata HU992
30,36 €
SPECIALIST+ atsuktuvo antgalis TITAN CARBON PH2 TORSION, 25 mm
2,27 €
140 G tipo kabės „STANLEY" 5000 vnt. 6 mm
11,33 €
Nauja
Weight plate TUNTURI Training Bumper Plate, 50 mm, 20 kg
79,93 €
Ventilis Arco A-80, kampinis, vandentiekiui, 1-2 colio - išorinis sriegis
46,23 €
Nauja
LIV Flourish 3 Disc Women's Bike, Muscat Blanc ,M,
757,02 €
























