Jungtis Vulcano Plus VP001 DN120-220, 120 - 200 mm
EAN 4752025015014 Kategorija Krosnio elementai Prekės ženklas VULCANO PLUS
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
Zīmols- Vulcano Plus. Materiāls- Nerūsējošais tērauds. Darba temperatūra- 600 - 600°C.
Preces tajā paša kategorijā
Priedai šildymo įrangai
Kaminų įdėklas Wadex, 1 m, 160 mm
Priedai šildymo įrangai
Durelės Metnetus, 15 cm x 2.5 cm x 14.5 cm
Kaminų įdėklas Wadex, 1 m, 130 mm
Kaminų įdėklas Wadex, 1 m, 100 - 200 mm
Kaminų įdėklas Wadex, 0.5 m, 130 mm
Kaminų įdėklas Wadex, 1 m, 120 mm
Durelės Metnetus, 19.5 cm x 3.5 cm x 14.5 cm
Kaminų įdėklas Wadex, 0.5 m, 100 mm
Kaminų įdėklas Wadex, 0.5 m, 120 mm
Ardelis Kalvis, 30 cm x 2.8 cm x 20 cm
Krosnio elementai
Jungtis Vulcano Plus VP001 DN150-250, 150 - 250 mm
Viryklė Metnetus, 80 cm x 45 cm x 1.5 cm
VULCANO PLUS
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
Products in same category
Kaminų įdėklas Wadex 103, 1 m, 120 - 240 mm
Kaminų įdėklas Vulcano Plus DN150-250, 150 - 250 mm
Kaminų įdėklas Wadex, 0.5 m, 160 mm