Sandberg 133-46 Multi Card Reader
Kaina:
21,04 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Veikimo charakteristikos | |
|---|---|
| Suderinamos atminties kortelės: | CF, MMC, „Memory Stick (MS)", MicroSD (TransFlash), SD, SDHC, SDXC, xD |
| Vidinis: | Ne |
| Produkto spalva: | Juoda, Balta |
| Duomenų perdavimo sparta: | 480 Mbit/ai |
| Sertifikavimas: | RoHS compliance |
| Ryšys | |
| Sąsajos tipas: | USB |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinio tipas: | USB |
| Programinė įranga | |
| Palaikomos „Windows" operacinės sistemos: | Windows 10,Windows 10 Education,Windows 10 Education x64,Windows 10 Enterprise,Windows 10 Enterprise x64,Windows 10 Home,Windows 10 Home x64,Windows 10 IOT Core,Windows 10 Pro,Windows 10 Pro x64,Windows 2000,Windows 2000 Professional,Windows 7,Windows 7 E |
| Palaikomos MAC operacinės sistemos: | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 60 mm |
| Ilgis: | 40 mm |
| Aukštis: | 13 mm |
| Svoris: | 22 g |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis: | 125 mm |
| Pakuotės gylis: | 45 mm |
| Pakuotės aukštis: | 190 mm |
| Paketo svoris: | 400 g |
| Pakuotės tipas: | Lizdinė pakuotė |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėti kabeliai: | USB |
| Greitos pradžios vadovas: | Taip |
Preces tajā paša kategorijā
Sandberg 133-46 Multi Card Reader
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
21,04 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė
Delivery time 2–3 darba dienas
| Veikimo charakteristikos | |
|---|---|
| Suderinamos atminties kortelės: | CF, MMC, „Memory Stick (MS)", MicroSD (TransFlash), SD, SDHC, SDXC, xD |
| Vidinis: | Ne |
| Produkto spalva: | Juoda, Balta |
| Duomenų perdavimo sparta: | 480 Mbit/ai |
| Sertifikavimas: | RoHS compliance |
| Ryšys | |
| Sąsajos tipas: | USB |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinio tipas: | USB |
| Programinė įranga | |
| Palaikomos „Windows" operacinės sistemos: | Windows 10,Windows 10 Education,Windows 10 Education x64,Windows 10 Enterprise,Windows 10 Enterprise x64,Windows 10 Home,Windows 10 Home x64,Windows 10 IOT Core,Windows 10 Pro,Windows 10 Pro x64,Windows 2000,Windows 2000 Professional,Windows 7,Windows 7 E |
| Palaikomos MAC operacinės sistemos: | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 60 mm |
| Ilgis: | 40 mm |
| Aukštis: | 13 mm |
| Svoris: | 22 g |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis: | 125 mm |
| Pakuotės gylis: | 45 mm |
| Pakuotės aukštis: | 190 mm |
| Paketo svoris: | 400 g |
| Pakuotės tipas: | Lizdinė pakuotė |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėti kabeliai: | USB |
| Greitos pradžios vadovas: | Taip |
Products in same category
Išmanusis laikrodis Samsung Galaxy Fit3 SM-R390NZAAE sidabro
37,98 €
Edesa EVT-6421 X
181,50 €
Nauja
I-o hub usb-c 4port glan-0.2m hmc-gl3a axagon
21,68 €
SPECIALIST+ SDS+ grąžtas BASIC, 8 x 340-400 mm
4,28 €
Zelmer ZSVC912BF Pawel
233,29 €
Elit L-3221ST2
130,68 €
Vinys juostoje Dewalt DNBDA1550GZ. 50 mm x 1.8 mm
86,53 €
Atsparios vandeniui pirštinės M
4,55 €

























