Sandberg 133-97 USB Webcam Flex 1080P HD
Kaina:
50,31 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Veikimo charakteristikos | |
|---|---|
| Megapikseliai: | 2 MP |
| Maksimali vaizdo raiška: | 1920 x 1080 pikseliai |
| Pilnas HD: | Taip |
| Maksimalus kadrų dažnis: | 30 fps |
| „Plug and Play" funkcija: | Taip |
| Konstrukcija | |
| Sąsaja: | USB |
| Įmontuotas mikrofonas: | Taip |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Montavimo tipas: | Spaustukas / stovas |
| Kabelio ilgis: | 1,35 m |
| Įmontuota blykstė: | Ne |
| Mikrofonų kiekis: | 1 |
| Lęšio medžiaga: | Stiklas |
| USB maitinimas: | Taip |
| Programinė įranga | |
| Palaikomos „Windows" operacinės sistemos: | Windows 10,Windows 7,Windows 8,Windows Vista,Windows XP |
| Palaikomos MAC operacinės sistemos: | Taip |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės gylis: | 80 mm |
| Pakuotės aukštis: | 160 mm |
| Paketo svoris: | 200 g |
| Pakuotės plotis: | 120 mm |
| Pakuotės tipas: | „Box" |
Sandberg 133-97 USB Webcam Flex 1080P HD
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
50,31 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė
Delivery time 2–3 darba dienas
| Veikimo charakteristikos | |
|---|---|
| Megapikseliai: | 2 MP |
| Maksimali vaizdo raiška: | 1920 x 1080 pikseliai |
| Pilnas HD: | Taip |
| Maksimalus kadrų dažnis: | 30 fps |
| „Plug and Play" funkcija: | Taip |
| Konstrukcija | |
| Sąsaja: | USB |
| Įmontuotas mikrofonas: | Taip |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Montavimo tipas: | Spaustukas / stovas |
| Kabelio ilgis: | 1,35 m |
| Įmontuota blykstė: | Ne |
| Mikrofonų kiekis: | 1 |
| Lęšio medžiaga: | Stiklas |
| USB maitinimas: | Taip |
| Programinė įranga | |
| Palaikomos „Windows" operacinės sistemos: | Windows 10,Windows 7,Windows 8,Windows Vista,Windows XP |
| Palaikomos MAC operacinės sistemos: | Taip |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės gylis: | 80 mm |
| Pakuotės aukštis: | 160 mm |
| Paketo svoris: | 200 g |
| Pakuotės plotis: | 120 mm |
| Pakuotės tipas: | „Box" |
Products in same category
Nauja
Electric toothbrush-fresh pro black atb15a b mova
48,28 €
Nauja
Headlamp nu series 400 lumens-nu25 mct nitecore
66,37 €
Nauja
Jata MT8E
85,79 €
Tracer 46629 HardWire 5m-7mm USB
15,89 €
Beper XUADA010
5,45 €
Salter BW02763G1EU7 Marblestone 24cm Frying Pan
18,77 €
SPECIALIST+ nerūd. pl. sąvarža, 8-12 mm, 2vnt.
1,33 €
Lazerinis atstumo matuoklis LD 250 BT 0,2 - 50m, Stabila
160,20 €





















