Sandberg 134-12 Streamer USB Webcam Pro
Kaina:
60,14 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Veikimo charakteristikos | |
|---|---|
| Megapikseliai: | 2 MP |
| Maksimali vaizdo raiška: | 1920 x 1080 pikseliai |
| Pilnas HD: | Taip |
| Palaikomi vaizdo formatai: | H.264 |
| Maksimalus kadrų dažnis: | 60 fps |
| Rezoliucija pagal fiksavimo greitį: | 1280x720@60fps,1920x1080@30fps |
| Palaikomi vaizdo režimai: | 720p,1080p |
| Automatinis fokusavimas: | Taip |
| Fokuso koregavimas: | Automatinis |
| Matymo kampas, horizontalus: | 80° |
| Konstrukcija | |
| Įmontuotas mikrofonas: | Taip |
| Sąsaja: | USB 2.0 |
| Produkto spalva: | Juoda, Sidabras |
| Montavimo tipas: | Spaustukas / stovas |
| Įmontuota blykstė: | Ne |
| Mikrofono krypties tipas: | Įvairiakryptė |
| USB maitinimas: | Taip |
| Programinė įranga | |
| Palaikomos „Windows" operacinės sistemos: | Windows 10,Windows 7,Windows 8 |
| Palaikomos MAC operacinės sistemos: | Taip |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis: | 1 |
| Pakuotės plotis: | 120 mm |
| Pakuotės tipas: | „Box" |
| Pakuotės gylis: | 55 mm |
| Pakuotės aukštis: | 140 mm |
| Paketo svoris: | 250 g |
Sandberg 134-12 Streamer USB Webcam Pro
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
60,14 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Veikimo charakteristikos | |
|---|---|
| Megapikseliai: | 2 MP |
| Maksimali vaizdo raiška: | 1920 x 1080 pikseliai |
| Pilnas HD: | Taip |
| Palaikomi vaizdo formatai: | H.264 |
| Maksimalus kadrų dažnis: | 60 fps |
| Rezoliucija pagal fiksavimo greitį: | 1280x720@60fps,1920x1080@30fps |
| Palaikomi vaizdo režimai: | 720p,1080p |
| Automatinis fokusavimas: | Taip |
| Fokuso koregavimas: | Automatinis |
| Matymo kampas, horizontalus: | 80° |
| Konstrukcija | |
| Įmontuotas mikrofonas: | Taip |
| Sąsaja: | USB 2.0 |
| Produkto spalva: | Juoda, Sidabras |
| Montavimo tipas: | Spaustukas / stovas |
| Įmontuota blykstė: | Ne |
| Mikrofono krypties tipas: | Įvairiakryptė |
| USB maitinimas: | Taip |
| Programinė įranga | |
| Palaikomos „Windows" operacinės sistemos: | Windows 10,Windows 7,Windows 8 |
| Palaikomos MAC operacinės sistemos: | Taip |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis: | 1 |
| Pakuotės plotis: | 120 mm |
| Pakuotės tipas: | „Box" |
| Pakuotės gylis: | 55 mm |
| Pakuotės aukštis: | 140 mm |
| Paketo svoris: | 250 g |
Products in same category
Nauja
AXAGON - Active converter - USB-C to HDMI - 1.8 m
15,73 €
Nauja
Headlamp nu series 400 lumens-nu25 mct nitecore
66,37 €
Raktų kompl. su terkšle 8 - 19 mm, 5 vnt.
42,36 €
Kosmētikas soma 170494940, 26 cm x 6 cm
6,72 €
Gastroback 42719 Design Espresso Piccolo red
219,76 €
Nauja
Wireless AX1800 Dual Band Gigabit Router - RT-AX53U - 1201+600 Mbit-s - Ethernet LAN ,RJ-45, ports 4 - Mesh Support No - MU-MiMO
56,04 €
Baracuda BGK-04141 Seahorse Black US
12,25 €
Matavimo trikampis PREMIUM, 180 mm, SPECIALIST+
14,91 €
























