Sandberg 336-15 USB 2.0 A Male - Type C Male
Kaina:
6,32 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Kabelio ilgis: | 1 m |
| USB versija: | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Jungtis 1: | USB C |
| Jungtis 2: | USB A |
| 1 jungtis – vidinė ar išorinė: | Kištukinis |
| 2 jungtis – vidinė ar išorinė: | Kištukinis |
| Produkto spalva: | Balta |
| 1 jungties forma: | Tiesus |
| 2 jungties forma: | Tiesus |
| Kabelio spalva: | Balta |
| „Plug and Play" funkcija: | Taip |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje: | 1 vnt |
| Pakuotės plotis: | 140 mm |
| Pakuotės gylis: | 10 mm |
| Pakuotės aukštis: | 210 mm |
| Paketo svoris: | 140 g |
Preces tajā paša kategorijā
Sandberg 336-15 USB 2.0 A Male - Type C Male
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
6,32 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Kabelio ilgis: | 1 m |
| USB versija: | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Jungtis 1: | USB C |
| Jungtis 2: | USB A |
| 1 jungtis – vidinė ar išorinė: | Kištukinis |
| 2 jungtis – vidinė ar išorinė: | Kištukinis |
| Produkto spalva: | Balta |
| 1 jungties forma: | Tiesus |
| 2 jungties forma: | Tiesus |
| Kabelio spalva: | Balta |
| „Plug and Play" funkcija: | Taip |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje: | 1 vnt |
| Pakuotės plotis: | 140 mm |
| Pakuotės gylis: | 10 mm |
| Pakuotės aukštis: | 210 mm |
| Paketo svoris: | 140 g |
Products in same category
"Spaustuvas vamzdžiams 1-8"" - 3""", Rothenberger
394,54 €
Smūginė galvutė 17 mm 1-2" trumpa
4,03 €
Lafe 47731 IR Electric Heater ThermoSmart 700W
131,97 €
Tracer 42183 Gel Black
8,49 €
Nauja
Cable usb-c to usb-c 1.65m-lanyard black 7991000 intenso
10,32 €
Nauja
Vacuum Cleaner Accessory-ROBOROCK-Edgewise Mop Cloth-For S80 MaxV Ultra-S85 MaxV Ultra-S80 MaxV Ultra,R&D,-S80 Max Ultra-S85 Max
7,26 €
Nauja
External HDD-TRANSCEND-StoreJet-8TB-USB 3.1-Drives 1-Black-TS8TSJ35T3
322,62 €
Nauja
Power bank usb 10000mah 22.5w-yellow fhzy0 vention
25,72 €























