Sandberg 420-53 Outdoor Solar Powerbank 10000mAh
Kaina:
39,64 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Konstrukcija | |
|---|---|
| Vienalaikiškai sujungtų prietaisų skaičius (maks.): | 3 |
| Įkroviklio suderinamumas: | Mobilusis telefonas / išmanusis |
| Produkto spalva: | Juoda |
| On/off mygtukas: | Taip |
| LED indikatoriai: | Taip |
| Forma: | Stačiakampis |
| Įmontuotas žibintuvėlis: | Taip |
| Apsaugos ypatybės: | Atsparus dulkėms, Atsparus sniegui, Atsparus aptaškymui, Atsparus vandeniui |
| Tarptautinės apsaugos (IP) kodas: | IP66 |
| Energijos valdymas | |
| Įėjimo įtampa: | 5 V |
| Įvesties srovė: | 2 A |
| Išėjimo įtampa: | 5 V |
| Išėjimo srovė: | 3 A |
| Saulės energijos plokštės įtampa: | 5 V |
| Saulės energijos plokštės srovė: | 300 mA |
| Veikimo charakteristikos | |
| Baterijos talpa: | 10000 mAh |
| Baterijos talpa (vatvalandės): | 37 Wh |
| Įkrovimo šaltinis: | Saulinis, USB |
| Ryšys | |
| USB A išvesties prievadai: | 1 |
| Įvesties sąsaja: | Mikro USB |
| USB tipo C prievadų kiekis: | 2 |
| Svoris ir matmenys | |
| Kabelio ilgis: | 0,3 m |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje: | 1 vnt |
| Pakuotės plotis: | 110 mm |
| Pakuotės gylis: | 30 mm |
| Paketo svoris: | 300 g |
| Pakuotės aukštis: | 215 mm |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėti kabeliai: | Mikro USB, Iš C tipo USB į C tipo USB |
| Greitos pradžios vadovas: | Taip |
Sandberg 420-53 Outdoor Solar Powerbank 10000mAh
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
39,64 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Konstrukcija | |
|---|---|
| Vienalaikiškai sujungtų prietaisų skaičius (maks.): | 3 |
| Įkroviklio suderinamumas: | Mobilusis telefonas / išmanusis |
| Produkto spalva: | Juoda |
| On/off mygtukas: | Taip |
| LED indikatoriai: | Taip |
| Forma: | Stačiakampis |
| Įmontuotas žibintuvėlis: | Taip |
| Apsaugos ypatybės: | Atsparus dulkėms, Atsparus sniegui, Atsparus aptaškymui, Atsparus vandeniui |
| Tarptautinės apsaugos (IP) kodas: | IP66 |
| Energijos valdymas | |
| Įėjimo įtampa: | 5 V |
| Įvesties srovė: | 2 A |
| Išėjimo įtampa: | 5 V |
| Išėjimo srovė: | 3 A |
| Saulės energijos plokštės įtampa: | 5 V |
| Saulės energijos plokštės srovė: | 300 mA |
| Veikimo charakteristikos | |
| Baterijos talpa: | 10000 mAh |
| Baterijos talpa (vatvalandės): | 37 Wh |
| Įkrovimo šaltinis: | Saulinis, USB |
| Ryšys | |
| USB A išvesties prievadai: | 1 |
| Įvesties sąsaja: | Mikro USB |
| USB tipo C prievadų kiekis: | 2 |
| Svoris ir matmenys | |
| Kabelio ilgis: | 0,3 m |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje: | 1 vnt |
| Pakuotės plotis: | 110 mm |
| Pakuotės gylis: | 30 mm |
| Paketo svoris: | 300 g |
| Pakuotės aukštis: | 215 mm |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėti kabeliai: | Mikro USB, Iš C tipo USB į C tipo USB |
| Greitos pradžios vadovas: | Taip |
Products in same category
Nauja
LG 27UP850K-W - 27 " - IPS - UHD - 16:9 - 60 Hz - 5 ms - 3840 x 2160 pixels - 400 cd-m² - HDMI ports quantity 2
374,37 €
Stelio ST-SWJ102-PK Junior Pro AI 4G pink
121,58 €
Grąžtas „IRWIN" SDS QUAD 6x200-260 mm
10,41 €
Nauja
Massage gun Tunturi MG70 Pro
169,19 €
Nauja
AXAGON PCI-Express card with four external USB 3.2 Gen1 ports with dual power - PCEU-43RS
19,98 €
Nauja
Front basket attachment for BASIL KF AHEAD STEMHOLDER stem, removable
22,87 €
Rašiklis 4 standartinių spalvų
38,47 €
Šaudomos vinys ritėje 3,1x32, HDG, 16°, HJ, SENCO, 1800vnt. ,lauko darbams,
30,56 €























