Sandberg 441-42 USB-C AC Charger PD20W
Kaina:
11,23 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Veikimo charakteristikos | |
|---|---|
| Įkroviklio tipas: | Vidaus |
| Įkroviklio suderinamumas: | Universalus |
| Maitinimo šaltinio tipas: | AC |
| USB tipo C prievadų kiekis: | 1 |
| Konstrukcija | |
| „Plug and Play" funkcija: | Taip |
| Produkto spalva: | Balta |
| Energijos valdymas | |
| Įėjimo įtampa: | 230 V |
| Maksimali galia: | 20 W |
| Išvesties įtampa (maks.): | 5 V |
| Išvesties įtampa (min.): | 12 V |
| AC adapterio išėjimo srovė: | 3 A |
| Kištuko tipas: | F tipas |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis: | 76 mm |
| Pakuotės gylis: | 32 mm |
| Pakuotės aukštis: | 172 mm |
| Paketo svoris: | 139 g |
| Kiekis pakuotėje: | 1 vnt |
Preces tajā paša kategorijā
Sandberg 441-42 USB-C AC Charger PD20W
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
11,23 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Veikimo charakteristikos | |
|---|---|
| Įkroviklio tipas: | Vidaus |
| Įkroviklio suderinamumas: | Universalus |
| Maitinimo šaltinio tipas: | AC |
| USB tipo C prievadų kiekis: | 1 |
| Konstrukcija | |
| „Plug and Play" funkcija: | Taip |
| Produkto spalva: | Balta |
| Energijos valdymas | |
| Įėjimo įtampa: | 230 V |
| Maksimali galia: | 20 W |
| Išvesties įtampa (maks.): | 5 V |
| Išvesties įtampa (min.): | 12 V |
| AC adapterio išėjimo srovė: | 3 A |
| Kištuko tipas: | F tipas |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis: | 76 mm |
| Pakuotės gylis: | 32 mm |
| Pakuotės aukštis: | 172 mm |
| Paketo svoris: | 139 g |
| Kiekis pakuotėje: | 1 vnt |
Products in same category
Nauja
Cpu cooler s_multi-fortis 5 d-fan ey3a009 endorfy
52,99 €
Specialist+ keramikinis tinklelis MESH, 225 mm, P320, 5 vnt.
7,53 €
Zelmer ZFD1010
51,67 €
Ergonominė rankena voliukui 180 mm.
3,46 €
Salter BW13731EU7 Pebble 4-Piece Countertop Set Charcoal
59,68 €
Gumuota terkšlė 1-2
20,09 €
Kampainis su plast. rankena 30 cm
13,25 €
SPECIALIST+ plati sąvarža su varžtu, 104-112 mm
3,55 €

























