Sandberg 631-01 USB Mouse
Kaina:
6,32 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Pelė | |
|---|---|
| Paskirtis: | Biuras |
| Įrenginio sąsaja: | USB A tipo |
| Judėjimo detekcijos technologija: | Optinis |
| Slinkties tipas: | Ratukas |
| Mygtukų kiekis: | 3 |
| Mygtukų tipas: | Paspausti mygtukai |
| Judėjimo rezoliucija: | 1200 DPI |
| Rekomenduojamas naudojimas: | Universalus |
| Slinkties ratukų skaičius: | 1 |
| Slinkties kryptys: | Vertikaliai |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Forma: | Dešinės rankos |
| Paviršiaus nudažymas: | Monotonas |
| Ergonomija | |
| Kabelio ilgis: | 1,5 m |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinis: | Kabelis |
| Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos MAC operacinės sistemos: | Taip |
| Palaikomos „Windows" operacinės sistemos: | Windows 10,Windows 7,Windows 8,Windows Vista,Windows XP Home,Windows XP Home x64,Windows XP Professional,Windows XP Professional x64 |
| Sustainability | |
| Tvarumo sertifikatai: | RoHS |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis: | 1 |
| Pakuotės gylis: | 40 mm |
| Pakuotės aukštis: | 160 mm |
| Paketo svoris: | 140 g |
| Pakuotės plotis: | 100 mm |
Sandberg 631-01 USB Mouse
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
6,32 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Pelė | |
|---|---|
| Paskirtis: | Biuras |
| Įrenginio sąsaja: | USB A tipo |
| Judėjimo detekcijos technologija: | Optinis |
| Slinkties tipas: | Ratukas |
| Mygtukų kiekis: | 3 |
| Mygtukų tipas: | Paspausti mygtukai |
| Judėjimo rezoliucija: | 1200 DPI |
| Rekomenduojamas naudojimas: | Universalus |
| Slinkties ratukų skaičius: | 1 |
| Slinkties kryptys: | Vertikaliai |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Forma: | Dešinės rankos |
| Paviršiaus nudažymas: | Monotonas |
| Ergonomija | |
| Kabelio ilgis: | 1,5 m |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinis: | Kabelis |
| Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos MAC operacinės sistemos: | Taip |
| Palaikomos „Windows" operacinės sistemos: | Windows 10,Windows 7,Windows 8,Windows Vista,Windows XP Home,Windows XP Home x64,Windows XP Professional,Windows XP Professional x64 |
| Sustainability | |
| Tvarumo sertifikatai: | RoHS |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis: | 1 |
| Pakuotės gylis: | 40 mm |
| Pakuotės aukštis: | 160 mm |
| Paketo svoris: | 140 g |
| Pakuotės plotis: | 100 mm |
Products in same category
Mikro ličio elementas CR2330, 3V, CAMELION, 1 vnt.
2,37 €
Sandberg 136-66 USB-C-A to 7 x USB 3.0 Hub
35,07 €
SK2H trapecinė geležtė 10 vnt., SPECIALIST+
2,90 €
Putų polistirolo tarka Kubala 160x380 mm
10,44 €
Aliuminio platforma 960x300mm, H480mm, max 150kg, KS Tools
247,38 €
SPECIALIST+ redukcinis žiedas, 30x22x1.2-1.4-2 mm, 3 vnt.
2,50 €
Tellur 20W USB-C PD wall charger white
11,37 €
Devia Perfume lily series case iPhone 11 Pro Max yellow
10,66 €





















