Denver CRP-717 Black
Kaina:
31,17 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Radijas | |
|---|---|
| Radijo tipas: | Laikrodis |
| FM dažnių juosta: | 87,5 - 108 MHz |
| Imtuvo tipas: | Skaitmeninis |
| Palaikomi radijo dažniai: | FM,PLL |
| Garsiakalbis | |
| Įmontuoti garsiakalbiai: | Taip |
| Ekranas | |
| Įmontuotas ekranas: | Taip |
| Ekrano tipas: | LED |
| Ekrano įstrižainė: | 2,29 cm (0.9") |
| Savybės | |
| MP3 atkūrimas: | Ne |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Projekcija: | Taip |
| Projekcijos funkcija: | Laikas |
| „Apple" prijungimo suderinamumas: | Nepalaikomas |
| Termometras: | Ne |
| Pridedama įkrovos stotelė: | Ne |
| Projekcijos spalva: | Raudona |
| Projekcijos kampas: | 180° |
| Pavojaus signalų skaičius: | 2 |
| Garso valdymas: | Skaitmeninis |
| Garsiniai perspėjimo signalai: | Taip |
| Žadinimo garsai: | Taip |
| Spalva: | Monotonas |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinio tipas: | AC |
| AC įėjimo įtampa: | 230 V |
| AC įėjimo dažnis: | 50 Hz |
| Laikrodis | |
| Miego laikmatis: | Taip |
| Snausti funkcija: | Taip |
| Zumeris: | Taip |
| Radijo atsikėlimo režimas: | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 60 mm |
| Aukštis: | 67 mm |
| Ilgis: | 160 mm |
| Svoris: | 470 g |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės aukštis: | 98 mm |
| Pakuotės plotis: | 83 mm |
| Pakuotės gylis: | 171 mm |
| Logistikos duomenys | |
| Kiekis pagrindinėje kartono dėžėje: | 20 vnt |
| Kiekis įvairiarūšiame konteineryje (20 ft): | 19440 vnt |
| Kiekis įvairiarūšiame konteineryje (40 ft, HC): | 46520 vnt |
Preces tajā paša kategorijā
Denver CRP-717 Black
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
31,17 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Radijas | |
|---|---|
| Radijo tipas: | Laikrodis |
| FM dažnių juosta: | 87,5 - 108 MHz |
| Imtuvo tipas: | Skaitmeninis |
| Palaikomi radijo dažniai: | FM,PLL |
| Garsiakalbis | |
| Įmontuoti garsiakalbiai: | Taip |
| Ekranas | |
| Įmontuotas ekranas: | Taip |
| Ekrano tipas: | LED |
| Ekrano įstrižainė: | 2,29 cm (0.9") |
| Savybės | |
| MP3 atkūrimas: | Ne |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Projekcija: | Taip |
| Projekcijos funkcija: | Laikas |
| „Apple" prijungimo suderinamumas: | Nepalaikomas |
| Termometras: | Ne |
| Pridedama įkrovos stotelė: | Ne |
| Projekcijos spalva: | Raudona |
| Projekcijos kampas: | 180° |
| Pavojaus signalų skaičius: | 2 |
| Garso valdymas: | Skaitmeninis |
| Garsiniai perspėjimo signalai: | Taip |
| Žadinimo garsai: | Taip |
| Spalva: | Monotonas |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinio tipas: | AC |
| AC įėjimo įtampa: | 230 V |
| AC įėjimo dažnis: | 50 Hz |
| Laikrodis | |
| Miego laikmatis: | Taip |
| Snausti funkcija: | Taip |
| Zumeris: | Taip |
| Radijo atsikėlimo režimas: | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 60 mm |
| Aukštis: | 67 mm |
| Ilgis: | 160 mm |
| Svoris: | 470 g |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės aukštis: | 98 mm |
| Pakuotės plotis: | 83 mm |
| Pakuotės gylis: | 171 mm |
| Logistikos duomenys | |
| Kiekis pagrindinėje kartono dėžėje: | 20 vnt |
| Kiekis įvairiarūšiame konteineryje (20 ft): | 19440 vnt |
| Kiekis įvairiarūšiame konteineryje (40 ft, HC): | 46520 vnt |
Products in same category
Grandin. pjūklo galand. dildė 4,8x200 mm
6,03 €
Nauja
Switch-DAHUA-PFS3005-5GT-V2-Type L2-Desktop-pedestal-5x10Base-T - 100Base-TX - 1000Base-T-DH-PFS3005-5GT-V2
15,27 €
Nauja
CPU-INTEL-Desktop-Intel Core Ultra 5-250KF Plus-18xCores-Cache 30 MB-Socket FCLGA1851-Box-BX80768250KFSA4V3
264,02 €
Nauja
Memory drive flash usb3.2 1tb-mr1905-1 mediarange
200,81 €
Ausinės Active EAR E740
13,37 €
SPECIALIST+ nailon. dirželis, baltas, 7.6x450 mm, 50 vnt.
9,70 €
Jata JEEX1058
55,95 €
-0,84 €

























