Denver BTL-30
Kaina:
17,51 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Garsiakalbis | |
|---|---|
| Garsiakalbių skaičius: | 1 |
| Garsas | |
| RMS galingumas: | 3 W |
| Ryšys | |
| Ryšio technologija: | Vielinis ir Bevielis |
| Bluetooth diapazonas: | 10 m |
| „Wi-Fi": | Ne |
| AUX įvestis: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| 3,5 mm jungtis: | Taip |
| Konstrukcija | |
| Apšvietimo spalva: | Daugybė |
| Apšvietimo LED: | Taip |
| Garso valdymas: | Skaitmeninis |
| Produkto spalva: | Balta |
| Veikimo charakteristikos | |
| Integruotas kortelių skaitytuvas: | Taip |
| Suderinamos atminties kortelės: | MicroSD (TransFlash) |
| Laisvų rankų rėžimas: | Taip |
| FM radija: | Taip |
| Rekomenduojamas naudojimas: | Planšetinis kompiuteris / išmanusis telefonas |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinio tipas: | Baterija |
| Baterijos talpa: | 1200 mAh |
| Baterijos tipas: | Integruota baterija |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 96 mm |
| Ilgis: | 96 mm |
| Aukštis: | 12,2 mm |
| Svoris: | 402 g |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis: | 97 mm |
| Pakuotės gylis: | 97 mm |
| Pakuotės aukštis: | 137 mm |
| Logistikos duomenys | |
| Kiekis įvairiarūšiame konteineryje (20 ft): | 19530 vnt |
| Kiekis įvairiarūšiame konteineryje (40 ft): | 47440 vnt |
Denver BTL-30
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
17,51 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Garsiakalbis | |
|---|---|
| Garsiakalbių skaičius: | 1 |
| Garsas | |
| RMS galingumas: | 3 W |
| Ryšys | |
| Ryšio technologija: | Vielinis ir Bevielis |
| Bluetooth diapazonas: | 10 m |
| „Wi-Fi": | Ne |
| AUX įvestis: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| 3,5 mm jungtis: | Taip |
| Konstrukcija | |
| Apšvietimo spalva: | Daugybė |
| Apšvietimo LED: | Taip |
| Garso valdymas: | Skaitmeninis |
| Produkto spalva: | Balta |
| Veikimo charakteristikos | |
| Integruotas kortelių skaitytuvas: | Taip |
| Suderinamos atminties kortelės: | MicroSD (TransFlash) |
| Laisvų rankų rėžimas: | Taip |
| FM radija: | Taip |
| Rekomenduojamas naudojimas: | Planšetinis kompiuteris / išmanusis telefonas |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinio tipas: | Baterija |
| Baterijos talpa: | 1200 mAh |
| Baterijos tipas: | Integruota baterija |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 96 mm |
| Ilgis: | 96 mm |
| Aukštis: | 12,2 mm |
| Svoris: | 402 g |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis: | 97 mm |
| Pakuotės gylis: | 97 mm |
| Pakuotės aukštis: | 137 mm |
| Logistikos duomenys | |
| Kiekis įvairiarūšiame konteineryje (20 ft): | 19530 vnt |
| Kiekis įvairiarūšiame konteineryje (40 ft): | 47440 vnt |
Products in same category
Nauja
Power Supply-GIGABYTE-GP-UD1000GM-ATX 3.1-1000 Watts-Efficiency 80 PLUS GOLD-PFC Active-GP-UD1000GMPG5V2
136,39 €
Media-Tech MT6510 Sonic Waveclean
24,59 €
Thule 4832 Lithos Backpack 16L TLBP-213 Black
59,73 €
Nauja
LCD Monitor-DAHUA-27 "-2560 x 1440 pixels-Quad HD-Native aspect ratio 16:9-LCD-Flat-DHI-LM27-E341AY
226,56 €
Sbox EP-003BL Blue
2,77 €
Thule 5590 Chasm 40L duffel bag darkest blue
131,06 €
Nauja
Vacuum Cleaner Accessory-ROBOROCK-Dust container cover-For Qrevo-Qrevo MaxV-Qrevo Pro-8.02.0313
38,24 €
Navitel M800 DUAL MOTO
159,72 €






















