Denver BTL-30BNR
Kaina:
15,72 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Garsiakalbis | |
|---|---|
| Garsiakalbių skaičius: | 1 |
| Garsas | |
| RMS galingumas: | 3 W |
| Ryšys | |
| Ryšio technologija: | Vielinis ir Bevielis |
| Bluetooth diapazonas: | 10 m |
| „Wi-Fi": | Ne |
| AUX įvestis: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| 3,5 mm jungtis: | Taip |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva: | Juoda, Balta |
| Apšvietimo spalva: | Daugybė |
| Apšvietimo LED: | Taip |
| Garso valdymas: | Skaitmeninis |
| Veikimo charakteristikos | |
| Integruotas kortelių skaitytuvas: | Taip |
| Suderinamos atminties kortelės: | MicroSD (TransFlash) |
| Rekomenduojamas naudojimas: | Planšetinis kompiuteris / išmanusis telefonas |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinio tipas: | Baterija |
| Baterijos talpa: | 1200 mAh |
| Baterijos tipas: | Integruota baterija |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 96 mm |
| Ilgis: | 96 mm |
| Aukštis: | 12,2 mm |
| Svoris: | 402 g |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis: | 97 mm |
| Pakuotės gylis: | 97 mm |
| Pakuotės aukštis: | 137 mm |
| Logistikos duomenys | |
| Kiekis pagrindinėje kartono dėžėje: | 30 vnt |
| Kiekis įvairiarūšiame konteineryje (20 ft): | 19530 vnt |
| Kiekis įvairiarūšiame konteineryje (40 ft): | 47440 vnt |
Denver BTL-30BNR
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
15,72 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Garsiakalbis | |
|---|---|
| Garsiakalbių skaičius: | 1 |
| Garsas | |
| RMS galingumas: | 3 W |
| Ryšys | |
| Ryšio technologija: | Vielinis ir Bevielis |
| Bluetooth diapazonas: | 10 m |
| „Wi-Fi": | Ne |
| AUX įvestis: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| 3,5 mm jungtis: | Taip |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva: | Juoda, Balta |
| Apšvietimo spalva: | Daugybė |
| Apšvietimo LED: | Taip |
| Garso valdymas: | Skaitmeninis |
| Veikimo charakteristikos | |
| Integruotas kortelių skaitytuvas: | Taip |
| Suderinamos atminties kortelės: | MicroSD (TransFlash) |
| Rekomenduojamas naudojimas: | Planšetinis kompiuteris / išmanusis telefonas |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinio tipas: | Baterija |
| Baterijos talpa: | 1200 mAh |
| Baterijos tipas: | Integruota baterija |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 96 mm |
| Ilgis: | 96 mm |
| Aukštis: | 12,2 mm |
| Svoris: | 402 g |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis: | 97 mm |
| Pakuotės gylis: | 97 mm |
| Pakuotės aukštis: | 137 mm |
| Logistikos duomenys | |
| Kiekis pagrindinėje kartono dėžėje: | 30 vnt |
| Kiekis įvairiarūšiame konteineryje (20 ft): | 19530 vnt |
| Kiekis įvairiarūšiame konteineryje (40 ft): | 47440 vnt |
Products in same category
Nauja
Memory drive flash usb2 64gb-sdcz60-064g-b35 sandisk
20,93 €
Grąžtas SDS+ 7 x 150-210 mm
5,40 €
Nauja
Lafe 47292 Electric kettle 1.7L TempSense
29,00 €
Nauja
LCD Monitor-SAMSUNG-27 "-2560 x 1440 pixels-Quad HD-Native aspect ratio 16:9-LCD-Flat-LS27FG602EUXEN
344,12 €
Nauja
Squat drill TUNTURI WT60 Power Rack
435,50 €
Nauja
Access Point-TP-LINK-Omada-5378 Mbps-IEEE 802.11a-b-g-IEEE 802.11n-IEEE 802.11ac-IEEE 802.11ax-1xRJ45-EAP670
185,46 €
Nauja
Camera conference sight-graphite 960-001510 logitech
2 165,91 €
Tellur Cover Glass print for iPhone XS palm
12,02 €























