Thule 4847 EnRoute Backpack 26L TEBP-4316 Mallard Green
Kaina:
121,71 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Produkto pagrindinė spalva: | Žalia |
| Kuprinės tipas: | Kasdienė kuprinė |
| Medžiaga: | Nailonas |
| Stilius: | Sportui |
| Užrašinės skyrius: | Taip |
| Nešiojamojo kompiuterio skyrius: | Taip |
| Spalva: | Monochromatinis |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas: | 39,6 cm (15.6") |
| Linijinis masės tankis: | 400 D |
| Užtrauktu užsegamos kišenės: | Taip |
| Petneša: | Taip |
| Krūtinės dirželis: | Taip |
| Išorinės kišenės: | Šoninė kišenė, Apatinė kišenė |
| Nešiojimo rankena (-os): | Taip |
| Vidinės kišenės: | Kišenė mobiliajam telefonui, Kišenė raktams, Kišenė planšetei, Užtrauktuku užsegama kišenė, Kišenė rašikliui |
| Užsegimo tipas: | Užtrauktukas |
| Svoris ir matmenys | |
| Notebook skyriaus matmenys: | 385 x 265 x 31 mm |
| Plotis: | 280 mm |
| Apimtis: | 26 L |
| Aukštis: | 40 mm |
| Svoris: | 1,02 kg |
| Ilgis: | 290 mm |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės aukštis: | 480 mm |
| Pakuotės plotis: | 310 mm |
| Kiekis: | 1 |
| Pakuotės gylis: | 120 mm |
| Logistikos duomenys | |
| Pagrindinės kartono dėžės plotis: | 505 mm |
| Kiekis pagrindinėje kartono dėžėje: | 2 vnt |
| Pagrindinės kartono dėžės ilgis: | 340 mm |
| Pagrindinės kartono dėžės aukštis: | 240 mm |
| Pagrindinės kartono dėžutės grynasis svoris: | 2,59 kg |
Thule 4847 EnRoute Backpack 26L TEBP-4316 Mallard Green
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
121,71 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė
Delivery time 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Produkto pagrindinė spalva: | Žalia |
| Kuprinės tipas: | Kasdienė kuprinė |
| Medžiaga: | Nailonas |
| Stilius: | Sportui |
| Užrašinės skyrius: | Taip |
| Nešiojamojo kompiuterio skyrius: | Taip |
| Spalva: | Monochromatinis |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas: | 39,6 cm (15.6") |
| Linijinis masės tankis: | 400 D |
| Užtrauktu užsegamos kišenės: | Taip |
| Petneša: | Taip |
| Krūtinės dirželis: | Taip |
| Išorinės kišenės: | Šoninė kišenė, Apatinė kišenė |
| Nešiojimo rankena (-os): | Taip |
| Vidinės kišenės: | Kišenė mobiliajam telefonui, Kišenė raktams, Kišenė planšetei, Užtrauktuku užsegama kišenė, Kišenė rašikliui |
| Užsegimo tipas: | Užtrauktukas |
| Svoris ir matmenys | |
| Notebook skyriaus matmenys: | 385 x 265 x 31 mm |
| Plotis: | 280 mm |
| Apimtis: | 26 L |
| Aukštis: | 40 mm |
| Svoris: | 1,02 kg |
| Ilgis: | 290 mm |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės aukštis: | 480 mm |
| Pakuotės plotis: | 310 mm |
| Kiekis: | 1 |
| Pakuotės gylis: | 120 mm |
| Logistikos duomenys | |
| Pagrindinės kartono dėžės plotis: | 505 mm |
| Kiekis pagrindinėje kartono dėžėje: | 2 vnt |
| Pagrindinės kartono dėžės ilgis: | 340 mm |
| Pagrindinės kartono dėžės aukštis: | 240 mm |
| Pagrindinės kartono dėžutės grynasis svoris: | 2,59 kg |
Products in same category
Nauja
Kingston - DataTraveler - DT Micro Duo 3C - 128 GB - USB Type-C and Type-A - Purple
33,15 €
Nauja
Trick scooter SOKE EVO, black-neochrome
96,46 €
A4Tech 47114 Bloody B140N Black Gaming Grade Neon Effects
27,93 €
Nauja
Tv set acc floor stand 60-100"-tvs-100t-03 gembird
189,01 €
AGFA DC5200 Purple
69,54 €
Akumuliatorinis daugiafunkcinis įrankis C-MT40-X 20V, korpus, Scheppach
56,86 €
Case Logic 3988 Value Laptop Bag ADVA116 ADVA LPTP 16 AT Black
30,73 €
Akum. dulkių siurblys C-HVC150-X korpusas, Scheppach
40,49 €























