Devia Van Entire View Anti-glare Tempered Glass iPhone 11 Pro Black
Kaina:
12,90 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Tipas: | Skaidri ekrano apsauga |
| Įtaiso tipas: | Mobilusis telefonas / išmanusis |
| Modelio suderinamumas: | Apple |
| Suderinamumas: | iPhone 11 Pro |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas: | 14,7 cm (5.8") |
| Suderinama su lietumui jautriu ekranu: | Taip |
| Apsaugos ypatybės: | Atsparus dilimui, Avarijoms išvengti, Atsparus įbrėžimams |
| Kietumas: | 9H |
| Veikimo charakteristikos | |
| Produkto spalva: | Juoda, Permatomas |
| Lengva pašalinti: | Taip |
| Medžiaga: | Grūdintas stiklas |
| Lengva naudoti: | Taip |
| „Anti-blue-ray" funkcija: | Taip |
| Pakuotės turinys | |
| Kiekis pakuotėje: | 1 vnt |
| Sausas valymas: | Taip |
| Valyti drėgna servetėle: | Taip |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis: | 208 mm |
| Pakuotės gylis: | 17 mm |
| Pakuotės aukštis: | 111 mm |
| Paketo svoris: | 100 g |
Preces tajā paša kategorijā
Devia Van Entire View Anti-glare Tempered Glass iPhone 11 Pro Black
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
12,90 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė
Delivery time 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Tipas: | Skaidri ekrano apsauga |
| Įtaiso tipas: | Mobilusis telefonas / išmanusis |
| Modelio suderinamumas: | Apple |
| Suderinamumas: | iPhone 11 Pro |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas: | 14,7 cm (5.8") |
| Suderinama su lietumui jautriu ekranu: | Taip |
| Apsaugos ypatybės: | Atsparus dilimui, Avarijoms išvengti, Atsparus įbrėžimams |
| Kietumas: | 9H |
| Veikimo charakteristikos | |
| Produkto spalva: | Juoda, Permatomas |
| Lengva pašalinti: | Taip |
| Medžiaga: | Grūdintas stiklas |
| Lengva naudoti: | Taip |
| „Anti-blue-ray" funkcija: | Taip |
| Pakuotės turinys | |
| Kiekis pakuotėje: | 1 vnt |
| Sausas valymas: | Taip |
| Valyti drėgna servetėle: | Taip |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis: | 208 mm |
| Pakuotės gylis: | 17 mm |
| Pakuotės aukštis: | 111 mm |
| Paketo svoris: | 100 g |
Products in same category
Nauja
Net camera m4218-v dome-02678-001 axis
791,38 €
Nauja
Outer rubber CONTINENTAL Ruban Tire 27.5x2.10 Black Wire 730g
26,62 €
Nauja
Case acc vertical vga holder-black g89.vg4-5-v4x.00 lian li
78,46 €
White Shark MP-1799 Gaming Mouse Pad Sky Walker L
6,32 €
Nauja
Memory drive flash usb3.2 256g-black aroy-ur340-256gbk adata
58,30 €
Nauja
MSI - PRO H610M-E - Processor family Intel - Processor socket LGA1700 - Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2 - Number
95,24 €
Atsuktuvas PH0 x 100 mm ,+,
1,89 €
Sustiprinta žarna „RICHMANN" 1-2", 30 m
47,41 €





















