Case Logic 4971 Snapview Case iPad 10.9 CSIE-2156 Black
Kaina:
35,27 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas: | 27,7 cm (10.9") |
| Dėklo tipas: | Dėklas |
| Medžiaga: | Poliesteris |
| Produkto pagrindinė spalva: | Juoda |
| Modelio suderinamumas: | Apple |
| Įmontuoti garsiakalbiai: | Ne |
| Suderinamumas: | iPad |
| Stovo režimas: | Taip |
| Užsegimo tipas: | Užsegimas spaudėmis |
| Lyties tipas: | Unisekso stiliaus |
| Baterija | |
| Integruota baterija: | Ne |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis: | 250 mm |
| Svoris: | 390 g |
| Plotis: | 15 mm |
| Ilgis: | 190 mm |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje: | 1 vnt |
Case Logic 4971 Snapview Case iPad 10.9 CSIE-2156 Black
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
35,27 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas: | 27,7 cm (10.9") |
| Dėklo tipas: | Dėklas |
| Medžiaga: | Poliesteris |
| Produkto pagrindinė spalva: | Juoda |
| Modelio suderinamumas: | Apple |
| Įmontuoti garsiakalbiai: | Ne |
| Suderinamumas: | iPad |
| Stovo režimas: | Taip |
| Užsegimo tipas: | Užsegimas spaudėmis |
| Lyties tipas: | Unisekso stiliaus |
| Baterija | |
| Integruota baterija: | Ne |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis: | 250 mm |
| Svoris: | 390 g |
| Plotis: | 15 mm |
| Ilgis: | 190 mm |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje: | 1 vnt |
Products in same category
iKins case for Apple iPhone 12 mini pink marble
18,77 €
Nauja
Humidifier -air washer acc-clean cube cop000641 stylies
33,80 €
Nauja
Luggage rack basket BASIL CAPRI, metal, black
13,55 €
Nauja
Memory micro sdhc 32gb uhs-i-w-a sdsqxaf-032g-gn6at sandisk
65,10 €
Putų polistirolo trintuvė 180x320 mm
7,70 €
Poliravimo diskas Sit Q99082151, 150 cm
8,40 €
Nauja
Set of bicycle lights AXA Niteline 44
12,84 €
Ploviklis Air Filter Cleaner 5L, Valvoline
63,05 €























