Denver BTB-410NR
Kaina:
131,64 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Garsiakalbis | |
|---|---|
| Garsiakalbių skaičius: | 1 |
| Pavarų skaičius: | 4 |
| Siųstuvo skersmuo: | 12,7 cm |
| Tweeter: | Taip |
| Aukštų dažnių siųstuvo skersmuo: | 5,07 cm |
| Garsas | |
| RMS galingumas: | 40 W |
| Ryšys | |
| Ryšio technologija: | Vielinis ir Bevielis |
| USB įkrovos prievadas: | Taip |
| „Wi-Fi": | Ne |
| AUX įvestis: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| Mikrofonas, line-in jack: | Taip |
| 6,35 mm jungtis: | Taip |
| 3,5 mm jungtis: | Taip |
| USB jungtis: | Taip |
| Mikrofono įvesčių skaičius: | 2 |
| Konstrukcija | |
| Gaminio tipas: | Nešiojamas stereo garsiakalbis |
| Apšvietimo LED: | Taip |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Ekrano tipas: | LCD |
| Įmontuotas ekranas: | Taip |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinio tipas: | Baterija |
| Baterijos talpa: | 4000 mAh |
| Baterijos tipas: | Integruota baterija |
| Baterijos įtampa: | 12 V |
| Svoris ir matmenys | |
| Ilgis: | 560 mm |
| Plotis: | 245 mm |
| Aukštis: | 184 mm |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis: | 220 mm |
| Pakuotės gylis: | 600 mm |
| Pakuotės aukštis: | 290 mm |
| Logistikos duomenys | |
| Kiekis įvairiarūšiame konteineryje (40 ft): | 1550 vnt |
Preces tajā paša kategorijā
Denver BTB-410NR
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
131,64 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Garsiakalbis | |
|---|---|
| Garsiakalbių skaičius: | 1 |
| Pavarų skaičius: | 4 |
| Siųstuvo skersmuo: | 12,7 cm |
| Tweeter: | Taip |
| Aukštų dažnių siųstuvo skersmuo: | 5,07 cm |
| Garsas | |
| RMS galingumas: | 40 W |
| Ryšys | |
| Ryšio technologija: | Vielinis ir Bevielis |
| USB įkrovos prievadas: | Taip |
| „Wi-Fi": | Ne |
| AUX įvestis: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| Mikrofonas, line-in jack: | Taip |
| 6,35 mm jungtis: | Taip |
| 3,5 mm jungtis: | Taip |
| USB jungtis: | Taip |
| Mikrofono įvesčių skaičius: | 2 |
| Konstrukcija | |
| Gaminio tipas: | Nešiojamas stereo garsiakalbis |
| Apšvietimo LED: | Taip |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Ekrano tipas: | LCD |
| Įmontuotas ekranas: | Taip |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinio tipas: | Baterija |
| Baterijos talpa: | 4000 mAh |
| Baterijos tipas: | Integruota baterija |
| Baterijos įtampa: | 12 V |
| Svoris ir matmenys | |
| Ilgis: | 560 mm |
| Plotis: | 245 mm |
| Aukštis: | 184 mm |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis: | 220 mm |
| Pakuotės gylis: | 600 mm |
| Pakuotės aukštis: | 290 mm |
| Logistikos duomenys | |
| Kiekis įvairiarūšiame konteineryje (40 ft): | 1550 vnt |
Products in same category
Nauja
Shallow pot d28cm 4.4l-93506 resto
49,49 €
Paladone One Piece Desk Mat
18,88 €
Nauja
Rowing ergometer HAMMER Pro Force II
396,38 €
Nauja
Memory dimm 16gb pc48000 ddr5-ddr-c600uhw16g60 dahua
290,40 €
Nauja
Rear light for helmets LAZER Light TS+ Led One
11,69 €
Jata HACC5460
35,57 €
Denver BTL-360B Black
25,88 €
Thule 4503 Topio 30L Mens Backpacking Pack Black
151,18 €























