Tracer 46367 Keyboard With Touchpad Tracer Smart RF
Kaina:
22,51 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Klaviatūra | |
|---|---|
| Įrenginio sąsaja: | Radijo dažnio belaidė |
| Rekomenduojamas naudojimas: | Universalus |
| Klaviatūros pagrindinis jungiklis: | Membraninis mygtukų jungiklis |
| Klaviatūros kalba: | Anglų |
| Rodomasis įtaisas: | Jutiklinis kilimėlis |
| Klaviatūros forma: | Standartinis |
| Dažnių juosta: | 2.4 GHz |
| Klaviatūros klavišų eksploatacijos laikas: | 20 milijonas simbolių |
| Skaitinė klaviatūra: | Ne |
| Multimedijos klavišai: | Taip |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Klaviatūros stilius: | Tiesus |
| Atrama riešui: | Ne |
| Foninis apšvietimas: | Ne |
| Ergonomija | |
| Belaidžio ryšio atstumas: | 10 m |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinio tipas: | Baterija |
| Klaviatūros baterijos tipas: | AA |
| Baterijų skaičius (klaviatūra): | 2 |
| Pelė | |
| Pelė įskaityta: | Ne |
| Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos „Windows" operacinės sistemos: | Windows 10,Windows 7,Windows 8,Windows 95,Windows 98,Windows ME,Windows Vista,Windows XP |
| Pakuotės duomenys | |
| Produktų skaičius pakuotėje: | 1 vnt |
Preces tajā paša kategorijā
Tracer 46367 Keyboard With Touchpad Tracer Smart RF
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
22,51 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Klaviatūra | |
|---|---|
| Įrenginio sąsaja: | Radijo dažnio belaidė |
| Rekomenduojamas naudojimas: | Universalus |
| Klaviatūros pagrindinis jungiklis: | Membraninis mygtukų jungiklis |
| Klaviatūros kalba: | Anglų |
| Rodomasis įtaisas: | Jutiklinis kilimėlis |
| Klaviatūros forma: | Standartinis |
| Dažnių juosta: | 2.4 GHz |
| Klaviatūros klavišų eksploatacijos laikas: | 20 milijonas simbolių |
| Skaitinė klaviatūra: | Ne |
| Multimedijos klavišai: | Taip |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Klaviatūros stilius: | Tiesus |
| Atrama riešui: | Ne |
| Foninis apšvietimas: | Ne |
| Ergonomija | |
| Belaidžio ryšio atstumas: | 10 m |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinio tipas: | Baterija |
| Klaviatūros baterijos tipas: | AA |
| Baterijų skaičius (klaviatūra): | 2 |
| Pelė | |
| Pelė įskaityta: | Ne |
| Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos „Windows" operacinės sistemos: | Windows 10,Windows 7,Windows 8,Windows 95,Windows 98,Windows ME,Windows Vista,Windows XP |
| Pakuotės duomenys | |
| Produktų skaičius pakuotėje: | 1 vnt |
Products in same category
Nauja
Notebook-ASUS-GA403UM-QS023W-ROG Zephyrus-GA403UM-QS023W-CPU AMD RyzenT 9-270-4 GHz-14 "-2880 x 1800 pixels-RAM 16
2 258,20 €
Šešiakampis raktas 4 mm
0,36 €
Thule 4989 Chasm Duffel 40L Black
125,07 €
Nauja
Power Supply-GIGABYTE-UD750GM PG5 V2-ATX 3.1-750 Watts-Efficiency 80 PLUS GOLD-PFC Active-MTBF 100000 hours-GP-UD750GMPG5V2
101,79 €
iKins SmartPhone case iPhone XS Max short cake black
18,66 €
SPECIALIST+ metalo grąžtas COBALT, 12 mm, 5 vnt.
46,25 €
Sbox EB-TWS115 White
14,83 €
Giles & Posner EK5923GSPPVDE Double Snack &t Waffle Maker
43,54 €

























