Jata HTER2125 250ml
Jata HTER2125 250ml
EAN
Category
Mix
Brand
JATA
Price:
Tax included
Delivery time
2–3 darba dienas
Add to cart
Thermos with double-walled glass bottle with great thermal insulation.
Preserve the drink cold or heat during 6 hours with a 25% difference and 12 hours with 50%
BPA free.
Light and easy to transport.
Hermetic locking.
Do not absorb odors or flavors.
Thread lid for using as a cup.
HTER2100: 250 ml
Reviews
Products in same category
Ātrā apskate
Tracer 47248 M45 TWS Bluetooth
Ielikt grozā
Ātrā apskate
Profleet 5W20 20L, Valvoline
Ielikt grozā
Pliers wrench 180mm, HEX 35mm, Knipex
Sandberg 136-47 USB 3,2 Dock for M.2+NVMe SSD
Paladone Links Travel Mug
electronic super knips 125mm vedruga, Knipex
Paladone Marvel Superman Wall Mountable LED Neon Light
SPECIALIST+ metal drill bit COBALT, 4,9 mm, 10 pcs